Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam następujący problem: naładowałem Glocka green gasem 1000 i nic - broń nie strzela, tak jakby gaz w ogóle nie dochodził (na pewno jest w środku, bo sprawdzałem zaworem). W ciągu 20 prób broń może raz wystrzeliła i tyle. Jeśli przechylę broń w dół, kula wypada z lufy.

Link to post
Share on other sites

Poszło do naprawy gwarancyjnej. Młoteczek nie uderzał w zawór. Chińskie dzieło :D Dziwne tylko jest to, że guna podobno przestrzelił pracownik Krakmana, jak go kupowałem (poszedł na zaplecze i miał go sprawdzić). Jak widać średnio się przejął swoją rolą, bo już w domu gun nie działał.

Edited by rokatanski
Link to post
Share on other sites

Poszło do naprawy gwarancyjnej. Młoteczek nie uderzał w zawór. Chińskie dzieło :D Dziwne tylko jest to, że guna podobno przestrzelił pracownik Krakmana, jak go kupowałem (poszedł na zaplecze i miał go sprawdzić). Jak widać średnio się przejął swoją rolą, bo już w domu gun nie działał.

 

 

miałem tak z Coltem 1911 bella - u krakmanów działał na moich oczach, w domu za cholerę i tak kilka razy to samo. W końcu odpuściłem i kupiłem WE.

Link to post
Share on other sites
Dziwne tylko jest to, że guna podobno przestrzelił pracownik Krakmana, jak go kupowałem (poszedł na zaplecze i miał go sprawdzić). Jak widać średnio się przejął swoją rolą, bo już w domu gun nie działał.

W sklepie pistolet mógł działać bez zastrzeżeń, ale jeżeli to Cię niczego nie nauczyło to dalej używaj chińskich gaziaków :roll:

 

Bierz przykład z Happy'ego ;)

W końcu odpuściłem i kupiłem WE.
Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Temat stary ale się podczepię żeby nie smiecić ;)

 

Mam tego "klocka" i mój problem polega na tym, ze strzela fajnie, natomiast nie podaje wszystkich kulek... ;(

 

Strzele jedną, drugą a np. trzecia i czwarta nie polecą (chodź są w magazynku) Smarowanie olejem silikonowym nie pomaga... ;(

Link to post
Share on other sites

Nikt w okolicy nie ma G17 ani ARMY ani TM... ;/ Więc nie mam na czym sprawdzić ;/

 

Czasem strzela wręcz świetnie, a czasem ma problem i mam "sprężynę" bo po każdym strzale musze sobię ręcznie przeładować (podać kulkę).

 

I jeszcze problem nie zostawania zamka w tylnej pozycji po ostatniej kulce... ;/

 

Odpowiedź jest niestety prosta: CHIŃCZYK ;/

Link to post
Share on other sites
I jeszcze problem nie zostawania zamka w tylnej pozycji po ostatniej kulce... ;/

IMO za słaba/pęknięta sprężyna podająca kulki w magazynku... To też ta sprężyna podnosi (pośrednio) 'dynks' blokujący zamek z tyłu po ostatnim strzale. Najlepiej pojedź do jakiegoś klepu jak masz niedaleko i sprawdź na innym magu, najlepiej TM. 95% że będzie działało ok.

Link to post
Share on other sites

W sumie mogę podejść i sprawdzić, lecz raczej mi to pod maga nie pasuje ponieważ:

 

Pusty mag, ręczne przeładowanie, zawsze zostaje w tylnej pozycji.

Pusty mag, strzał samym gazem, czasem zostaje czasem nie, smarowałem, podpiłowywałem (wg instrukcji w temacie o tym glocku...) nie pomaga...

 

Ale za radę dzięki, mam gunfire niedaleko, więc mogę się przejść i sprawdzić... ;)

Link to post
Share on other sites

też miałem problem w berettce mojej,że nie podawała czasem kulek,ale odpowiedź jest prosta x)

 

MRÓZ

 

sprawdzałeś w mieszkaniu czy też tak nie podaje kulek ?

 

no to lepiej zadzwoń do serwisu i pogadaj o tym problemie.. x)

bo wyslali Ci wadliwy pistolet najwidoczniej x)

 

mimo tego możesz zadzwonić do nich i może coś poradzą x)

 

tak też można x) miałem zamiar kupić tego Glock'a kiedyś..ale widzę,że nie mam chyba czego żałować ^^'

 

może źle magazynek napełniasz x)

 

to trochę szybko x) na ile magazynków starczyło Tobie jedno pełne napełnienie? wiesz jak powinno się napełniać magazynki green gazem?

 

ja tam napełniam liczac do 10 .. robie przerwe i drugi raz napelniam do 10 liczac.. taki moj sposob niby :) ale starczy mi takie napelnienie na ok. 30-40 strzalow ..

 

wolę tutaj..bo później znowu się zjawi ktoś z tym problemem i trzeba będzie tłumaczyć od nowa ...

 

khaki71 kup też mocniejszy gaz na spróbowanie :)

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

W mieszkaniu w sumie, jest lepiej... ale i tak się zdarza... :P

 

No i problem zostawania zamka w pozycji "środkowej" (przed blokadą zamka)

 

W sumie to zgubiłem paragon ;( Więc sobie moge gwarancję wybić z głowy... ;(

 

Działa, albo nie działa ^^ ;P Będzie awaryjny boczniak ^^ ;d

 

Przejdę się, bo kupiłem w stacjonarnym ;)

 

Proste, tani chińczyk ^^ :P W sumie, jak za tą cenę, to fajnie strzela ;P ale gas wypija w litrach, i sie tnie... ;(

 

W sumie jest to możliwe! ;) Butle GG 1l zużyłem w 4dni (ostrej zabawy) :P

 

W sumie, robię to intuicyjnie :) Niewiem jakie są zasady, albo reguły. Magazynków nie liczyłem ;/

 

No i pare syfonów w zimnie mi się zrobiło...

 

Kupiłem w gunfire (stacjonarnym) jakis chiński, niby mocniejszy (nie wiem ile w tym prawdy!) ;P

 

Strzela, nawet nie jest źle, ale zamek nadal nie zostaje w tylnej pozycji! ;)

Link to post
Share on other sites

Jezdem sorry nie sprawdzałem swoich tematów ;)

Tak dokładnie o to chodzi zamek nie cofa cie do końca i w ten sposób nie ładuje kulki do lufy. Musisz kupić gaz 1100 taki w moro (metro) on daje radę, ale w zimę zapomnij.

Ja muszę spróbować na RedGAS może on coś zaradzi bo z tym G17 to nie pobiegłem w zimę( kupiłem scorpiona).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...