Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

ASAHI : WOW!

Oni zrobili minimi gazowe które podobno kick ass..

Czytałem gdzieś review tego minimi porównywanego do minimi Top'a bodajże (czy innej firmy). Autor rozpływał się nad tym produkcji Asahi... Jeżeli gdzieś znajde link to podam.

Tak czy inaczej slyszałem że warto kupować ich produkty ... Tylko cena powala.

UWAGA! To są informacje niesprawdzone! Nie miałem osobistego kontaktu z żadnym z tych modeli i nie jestem w stanie zweryfikować czy text na którym się opieram był obiektywny.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

troche stary to topic, ale dopiero niedawno uswiadomilem sobie, ze w prawdziwym mp5 nie ma BB!! raczka przeladowania nie odskakuje po kazdym strzale (zreszta bylo by to bardzo niebezpieczne). szczegolnie zauwazylem to na filmach ze HK promujacych ich bron.(tak jak np w g36, m4 zamek nie odskakuje). wiec nie wiem co to za realizm...

Link to post
Share on other sites

Blow-back polega tu na ruchu wewnetrznej czesci zamkowej, z odslonieciem okna wyrzutnika lusek.

 

Bardzo fajnego Kurza, z Blow Backiem, robi Maruzen. Cena nie jest nawet wygorowana 18.690 Yenow. Dla porownania MP5K elektryk TM kosztuje 22.800Y.

Link to post
Share on other sites

Owszem mają blow back (jeśli można tak powiedzieć o modelach real steel) jednak nie polega on na "skaczącej rączce" ale skaczącym wyrzutniku łusek. Tak jest w prawdziwym MP-5 bo w końcu jakoś te łuski muszą wylatywać a jak wiadomo nieużywana broń ma "zamkniętą" tę komorę. Patrząc na obrazek tego Kurza widać że ma komorę wyrzutnika łusek otwartą, więc mniemam że właśnie ta część pełni funkcję blow-backu.

Pozdrawiam

Wochu

Link to post
Share on other sites

No więc czy z metalu to nie mam pojęcia. Nic nie jest napisane. M16 jest i jest info że jest full metal przy tej SD3 nie ma więc śmię sądzić, że nie jest. Co do zużycia gazu też nic nie wiem. Kosztuje 410$ i mają tylko jedną sztukę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...