Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ITW FAST MAG - M4/M16 MAG HOLSTER


Recommended Posts

Witam

Mam pytanie odnośnie tych ładownic na gunsmoke.pl widziałem filmik i mam pytanie czy mid-capy będzie się z nich również bez problemu wydobywać. Czy uważacie iż są przydatne czy jest to tylko zbędny balas który bądź co bądź będzie zabierał wiele miejsca.

Link to post
Share on other sites

Magazynek to magazynek, low/mid/real wszystkie takie same ;) Będą pasować.

 

Co do ładownic, to fajny gadget. Możesz pokombinować i zamontować jedną ładownice na broni, żeby skrócić czas zmiany maga ;)

 

Przydatność moim zdaniem mała, przy odrobinie treningu ze zwykłej ładownicy można bardzo szybko zmienić magi. Może napisz jeszcze na czym chcesz nosić te ładownice.

Link to post
Share on other sites

Wiem, widziałem to na filmie, Jestem zdecydowany zamówie dwie sztuki zobaczymy czy przypadną mi do gustu. Jak na ta chwile przypne je do pasa. Jestem na etapie kompletowania oporządzenia USMC i szukam czegoś kontarktowego. Posiadam Sr25 dlatego chodzi mi on mid-capy(żeby nie trzeba było nakręcać....brrr).Widziałem kamizelki na allegro ale cena 1500-1800 zł mnie przeraziła. Dlatego poczekam na jakąś okazje. Do pasa mam serpe z Berettą M9A1. Mundur marpat desert.

Link to post
Share on other sites

A czy przypadkiem sr25 nie jest na magi 7.62 zamiast 5.56? Bo z tego co pamiętam to te ładownice są przystosowane do magazynków STANAG 5.56.

Pozdr.

 

Słuszna uwaga o tym nie pomyślałem, Sr25 ma magi 7.62 to fakt, ale na stronie nie ma dokładnego opisu a ze zdjęć co najwyżej widać iż mogi mają delikatny luz. Ale trzeba pytać zeby nie było wtopy. Wielkie dzięki.

Edited by mcrobb
Link to post
Share on other sites

Jedna podstawowa wada - zajmują bardzo dużo miejsca... Z przodu 6 magazynków to max, a i z tym może być problem, i nie masz miejsca. A w miękkich ładownicach spokojnie zmieścisz nawet 12. A szybkość przeładowania to sprawa treningu.

Link to post
Share on other sites

Jedna podstawowa wada - zajmują bardzo dużo miejsca...

 

Czyli myślimy podobnie...Czekam za odpowiedziĄ ze smoka odnośnie magów do Sr jeżeli będzie okej to jednak wezme ze dwa. Tak może dla lansu, ale co tam raz się żyje....

 

Ps. wie ktoś może o kontraktowym sprzęcie na sprzedaż, może byc używany..

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites

Podstawowa sprawa. Te ładownice nie mają służyć jako główne ładownice. Mają być one uzupełnieniem. Na plecaku, na plecach, do górny nogami. W miejscach gdzie masz PALS'y, dostęp jako taki, ale na tyle utrudniony, że zwyczajna ładownica może być problemem.

Link to post
Share on other sites

Jedna podstawowa wada - zajmują bardzo dużo miejsca... Z przodu 6 magazynków to max, a i z tym może być problem, i nie masz miejsca. A w miękkich ładownicach spokojnie zmieścisz nawet 12. A szybkość przeładowania to sprawa treningu.

Przyjdzie Catch i powie "Zawsze można zamontować je na shinglach." W czym się z nim zgadzam :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...