Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Edit (by Cappuccio)

 

Część postow zostala wycieta z watku o Low-cap'ach <http://forum.wmasg.pl/viewtopic.php?t=5122...d9aafce0c5f91fa>, prosze sie tu wypowiadac na temat smarow i innych takich specyfikow)

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Mam, mam, dziala :D

U mnie wystarczylo WD40, tylko z umiarem. W maga tez mozna prysnac. U mnie to pomoglo, sprobujcie

Link to post
Share on other sites

W przypadku smarów olejowych guma nie twardnieje lecz puchnie i staje się "klejąca".

Przy Twoim opisie Hop Up natychmiast nie będzie uszkodzony, ale po wystrzeleniu kilku magazynków nie będzie pracował prawidłowo i trzeba będzie wymienić część zrobioną z gumy.

Do naszych replik nadają się jedynie smary silikonowe i to te które nie są czynne powierzchniowo i nie mają żadnych dodatków i komponentów które mogą mieć wpływ na działanie części z gumy.

 

Po zastosowaniu WD 40 konieczna będzie wymiana w replice wszystkich części gumowych i czyszczenie wszystkich części wewnętrznych (szczególnie ruchomych które mogą rozpryskiwać stary smer do postaci „mgiełki) do sucha i przesmarowanie olejkiem silikonowym.

 

Pozdrawiam

 

Medium

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...