Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

LR 300 [A&K]


Recommended Posts

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podczas wymiany lufy na preckę w moim LR'ku okazało się iż gumka HU była pęknięta :(. Zamontowałem czarną Systemę i pojawiło się to o czym pisaliście - dublety na singlu. Auto działa idealnie (piękny dźwięk) ale czy jest sposób, żeby zlikwidować tego dubleta ?? Nie występuje on często (co ok 5-7 strzałów) ale jest uciążliwy i kulki spadają w połowie zasięgu :(

Link to post
Share on other sites

Kryk, z tego co widzę to montaż jest zamontowany w 2 miejscach tak? (wciskropek i kolba) ^^ To czemu się zwie 3 pktowy? xD

 

A w spomniany pierdolnik faktycznie jest :) Nie wiedziałem do czego on służy. No popatrz, u mnie jednak hu chodzi wmiare płynnie i nie ma z nim problemów.

Edited by M_Qba
Link to post
Share on other sites

No i dupa, nie da się wykręcić tłumika płomienia z tej rury długiej, tak jak by gwint za mocno siedział, prawidłowo kręcę i dupa, w ogóle imbus był nie do końca wkręcony bo nie ma tam takiej dziurki, dzwoniłem do sklepu i mówili, że musi się dać odkręcić, a jak potem dzwoniłem to nie odbierali, troszkę sobie lecą w h.... Jak będę musiał na własny koszt im wysyłać to i czekać tyle (a i tak długo czekałem na wysyłkę, tłumaczyli to problemami itp.) to albo będę się domagać przesyłki na ich koszt albo im to oddam... Bo przesyłać zwaloną lufę klientowi... nieładnie :evil:

Link to post
Share on other sites

boloxxx a klucz francuski posiadasz? ja jak 1 raz ściągałem tłumik to musiałem takowego użyć. Łapiesz nim za tłumik i trochę siły w to trzeba włożyć, bo mocno siedzi. A jakbyś miał jeszcze problem to w imadło i dopiero... Szkoda kasy na wysyłanie do krakmanów z taką sprawą.

Link to post
Share on other sites

Dziś dosedł mi lr(jeszcze z promocji!:D) Wszystko cacy, srednio 433fps na chrono, mam tylko problem celnoscia;> Na wiekszych odleglosciach nie dostrzegam niczego znaczacego, ale z zasiegu 2-3m kulka leci 3-4cm niżej niż powinna(regulacja celowników i hopka nic nie pomogła) pozatym zadnych rozregulowanych czy niepasujacych dupereli, świetna replika:)

Link to post
Share on other sites

Gumka hu wymieniona? Czy ta stockowa? Ja mam stockowa i nie mam z tym problemów, ale coś ktoś wyżej pisał, że miał pękniętą... (może to przyczyna?) Z tego co napisałeś rozumiem ze hu działa, więc wsumie nie wiem... Dokupił już ktoś tłumik? Jak ktoś będzie posiadać takie cacko to niech napisze czy wogole wycisza coś czy kupowac wyłącznie na atuty wizualne. xD

Edited by M_Qba
Link to post
Share on other sites

M_Qba - ja w swoim LR'ku mam krótką lufę zewn, w środku precka 363 mm z M4 i na koniec tłumik dźwięku Stubby Silencer. Lufa wewn sięga wprawdzie do połowy tłumika dźwięku, ale wizualnie mi się podoba, a sam odgłos strzału jest cichszy.

Testowane także na tłumiku QD i efekt lepszejszy :), aczkolwiek LR w moim wykonaniu jako rezerwową bronią do SAWa jest, zatem w najkrótszej wersji będzie.

 

PS.

Jako że gumka HU systemy dziwne rzeczy wyprawia, zamierzam dziś założyć gumkę made in Cyma pochodzącą z AKMa i zobaczymy jaki rezultat to da. W sumie przy okazji może i gumki z CA i GUARDERa potestujemy ;).

Edited by Lechu2K
Link to post
Share on other sites

Przy sprężynie 100 guardera przezroczysta gumka guardera spisuje się na razie idealnie (ok. 1000 kulek przebiegu)

Jeśli ktoś jest zainteresowany wymianą lufy na 410 to w Krakmanie twierdzą że nie trzeba przy tym zmieniać cylindra. Przy 12 cm dłuższej lufie? To przez bore upa?

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Dziś dotarła do mnie LRka. Wygląda naprawdę nieźle, na chrono 335 - 342fps, na lipo 11,1 rof ok. 17.

 

Mam dwa pytań bo widzę że koledzy już dłuższy czas eksploatują tą replikę:

1. czy ktoś ma jakiś sposób na montaż bipoda (oczywiście poza przykręceniem do przedniego chwytu, który sam w sobie nie jest zbyt stabilny)

2. jakiej długości lufa precyzyjna zmieści się do dłuższej lufy zewnętrznej (liczę na sprawdzone informacje)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A ja mam pytanie do niższych użytkowników LR takich jak ja (170 wzrostu :-F ) czy ta kolba nie jest dla was za długa? Bo dotąd użytkowałem G36c JG i śmigając z LR 300 wydaje mi się, że kolba jest za długa, normalnie aż boli kręgosłup od noszenia guna :-F

 

Ps. Jaki pas nośny kupić do tego guna (jak można proszę o link ;-) ) Ważne by dobrze rozkładał ciężar (chory kręgosłup) :cry:

Edited by boloxxx
Link to post
Share on other sites

Hmm bolox zawsze można dokupić inną kolbę regulowaną, natomiast sam własciwie nie wiem czy za długa bo jak miałem ze 170cm wzrostu biegałem z m14ka... A ta jest dość długa i ciężka (luneta, dwójnóg koło 5-6kg )... Z tym to się można namęczyć... :P Myślę że jest to kwestia przyzwyczajenia. W dodatku lrka leciutka jest więc też bez przesady.

 

Habib mógłbyś podkleić linkiem do acoga który masz na swojej lrce? Wygląda miodzio... :P

Edited by M_Qba
Link to post
Share on other sites

Już doszła :-F No bo się dziwię bo mnie nawala przy niej kręgosłup, ale myślę, że w sumie to może przyzwyczajenie do starej plastikowej G36c JG i muszę się przestawić, a jak np. dać tu krótszą kolbę to jaki wydatek. No fakt, LR 300 w sumie ciężkie nie jest, a i jaki pas nośny tu dać w końcu? :-F

Link to post
Share on other sites

http://www.taiwangun.com/shop,show,582 -takie miał kolega wyżej gdzieś, ja bym sie zastanowił nad tym: http://www.taiwangun.com/shop,show,236

Ale ja nie patrze na kwestie zdrowotne więc nie wiem jak dobrze rozkładają one ciężar... Kolba np taka: http://www.taiwangun.com/shop,show,844

 

 

Ktoś mi powie mniej wiecej jak działa jedno pktowe zawieszenie? Jak smycz na komórkę? ^^ czy coś w tym stylu?

Edited by M_Qba
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...