Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tunning JG "Dragunow"


Recommended Posts

Siemka, od razu nadmienię, że zawsze bardzo chciałem miec replike dragunowa, zakupilem właśnie oto ten karabin z firmy JG, wiem, wiem że to nie jest replika SWD, dlatego napisałem w cudzysłowiu. Chcę go przerobic na replike "snajperską" (znów celowy cudzysłów :). Plan jest taki, żeby osiągnąc 550fps stabilnej pracy, wiem bardzo dobrze, że to wiąże się z wypierprzeniem całości wnętrza. Kolega ułożył mi taki zestaw do tunningu

 

Lufa precyzyjna 6.04mm do PSG-1[Element] 135.00 PLN

Zestaw cylindra typ.0 (produkcji Systema) 179.00 PLN

Wzmocniona prowadnica sprężyny z łożyskowaniem V.3 [sYSTEMA]55.00 PLN

Zębatki helikalne, tłok wzmocniony i łożyska Infinite Torque Up [systema] 419.00 PLN

Sprężyna SP 170 Guardera 59.00 PLN

Silnik krótki MAGNUM [sYSTEMA] 269.00 PLN

Gearbox V.3 wzmocniony 7mm [CA] 299.00 PLN

 

Zdaje sobie sprawę, z tego, że prawdopodobnie będzie trzeba kupic precke jednak promyka, oraz lunetę i silnę baterię do zestawu. Te części jednak zakupie osobno.

 

Moje pytanie więc brzmi: czy osiągne w miare stabilne 550fps, na tym zestawie, jeśli nie, to proszę Was o to, żebyscie pomogli mi z doborem części, przypomnę, że na sam tunning mam 1600zł.

 

Dziękuje za odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Najpierw zatanów się nad sposobem montażu optyki. Szynu typu Just to porażka, a produkt JG nie posiada jaskółki. Tak więc nie wiem czy jest sens inwestowania w replikę, jeżeli z sama optyką będziesz miał duży problem. Lepiej zacznij zbierać kasę na SWD od Real Sworda, który wygląda i przypuszczalnie strzela jak rasowy karabin wyborowy.

 

Pozdrawiam!

Wojciech

Link to post
Share on other sites

TO po kolei

1-KMkead/promyk/systema

2-Może byc

3-śmiało możesz brac PJ

4-nie wiem

5-dobre

6-dobre

7-na M150 działa , nie wiem jak M170 .

 

 

Bateria nie musi byc jakaś strasznie mocna , raz dla testu podłączyliśmy do SR25 z M170 i magnum batkę stokową z tych pierwszych cymo kałaszy , działało .

Link to post
Share on other sites

W granicach 1800zł , ale obecnie ciężko dostać. Mimo to znam miejsce gdzie jest i zwykła i czarna wersja :) Tak gwoli ciekawości, parafrazując sarkazm Thora. Trochę i można włożyć w tą replikę, ale na twoim miejscu wrzucił bym M120-130 na początek i dobrą gumkę. Stworzysz para-snajperkę, z której będziesz się cieszył.

 

Możesz domowymi sposobami wzmocnić GB i czekać aż pęknie :) zębatki? kumplowi trzymają M140 :)

Link to post
Share on other sites

Niewykluczone, że większość będzie pasować do Dragunowa RS, nawet pomimo innego szkieletu g-boxa. Co do "jaskółki", to ludzie próbowali je przykręcać tudzież przyklejać do Dragquinowów (tudzież innych airsoftowych kałachów) i czasami nawet działało.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Mój znajomy przykręcił "jaskółkę" do tworzywowego body JG i się trzyma znakomicie, to body jest wystarczająco wytrzymałe, żeby przeprowadzić taką operację. Oczywiście jeśli zrobi się to z głową ;-)

 

Pozdrawiam

 

P.S. Ten karabin jest dobrą bazą na dość porządny karabin wyborowy. Może nie przypomina do końca SWD i nie jest najpiękniejszy ale jeśli ktoś ma talent do tuningu, to jest to opłacalna sprawa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...