Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wzmocniony zestaw na 500 FPS do MB01 i MB05[P&J]


Recommended Posts

Raczej chodziłoby tu bardziej o żywotnosć inych części. Słyszałem że chociażby trzeba wymienić obudowę mechanizmu spustowego i takie tam.

 

Sądzicie ze można by takie coś zakupić dla początkującego snajpera ?? (nie ma snajperki za 600zł )

Edited by Arczi-koala
Link to post
Share on other sites

Jeżeli te części będą dawać radę, to teoretycznie wystarczy Ci wzmocnić obudowę zespołu spustu żywicą, nastawić się na rychłą wymianę w spuście zaczepu spustu i zaczepu tłoka, no i strzelać :D (nie wspomnę o takich drobiazgach jak lufa precka i metalowa komora hop - up). Ale z 500 fpsami to nie będziesz brylował jako snajper na polu gry...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

A ja go kupie(jeszcze nie teraz) dla samej prowadnicy. Bo z tej sprężyny co jest w stocku wyciągne te 490-500fps po uszczelnieniu i paru drobiazgach kosmetycznych. Nowa prowadnica(firmowa) jest za 95zł i niczym nie odbiega jakością od tej z zestawu(poza Firmowym znaczkiem na opakowaniu). Więc po co przepłacać dla samej nazwy??? Z czasem jak ten spring się ubije, zmieniam na tego z zestawu i dalej mam te 500fps.

Link to post
Share on other sites

Brak edycji, więc post następny leci :P Być może kogoś to ucieszy :)

Właśnie zamówiłem ten zestawik, do następnego piątku powinienem go otrzymać i zacznie się testowanie :D

Celem jest użycie tych elementów (tłoka i łożyskowania na pewno) ze sprężyną M190 :) czy wytrzymają, to się okaże :evil:

Link to post
Share on other sites

ZESTAW TUNINGOWY ZAMONTOWANY !!!

 

Może opiszę co mi nie pod pasowało itd :killer:

-Sprężyna nie ma podpiłowanych końców i przy dłuższym używaniu materiał z tłoka i prowadnicy bądź też łożyskowania będzie zdrapywany...oczywiście flex'a bądź dłuższe machanie pilnikiem i po problemie ;-)

-Tłok jest masywny, cały z aluminium, głowicę ma lekko ogumioną i założoną uszczelkę, ale działa głośno podczas strzału...przyzwyczajony byłem do delikatnego prawie niesłyszalnego "puk" przy swojej wzmocnionej głowicy tłoka LayLax'a. Tu niestety nie ma jak tej głowicy zamontować, tak więc tłok w najbliższym czasie pójdzie na zmianę lub na maszyny do przeróbki :twisted:

-Łożyskowanie prowadnicy działa delikatnie i bezproblemowo, do prowadnicy dopasowane jest co do mm 8) duży plus :)

-Prowadnica jest niemalże identyczna jak stock, tyle, że z aluminium. Zamontowałem ją na chwilę, bo moja kwasówka niestety jeszcze nie jest skończona.

 

Zestaw zamontowany, strzela cacy, choć głośno :cry: Jutro pierwsze strzelanie, może ktoś będzie miał chrono, to zmierzę faktyczne fps'y w moim warriorku :mrgreen:

Nadzieje trzeba mieć, że zestaw będzie adekwatny do swej budowy, czyli dobry i wytrzymały :lol:

Link to post
Share on other sites

Manewry odbyły się w deszczu i błocie, tak więc warunki były surowe :twisted:

Zestaw dziś przeszedł wiele naciągnięć, szybki jeden po drugim, jak i długiego trzymania przygotowanej już do strzału broni i nic niepokojącego się nie działo :-P

Żadnych chrobotań, zacięć i "niezałapów" tłoka nie było. Tłok jest uszczelniony, jednak zawsze uszczelkę można wymienić :)

Z zestawu jak na razie jestem zadowolony, na złom oddawać go nie trzeba jak to już ktoś wcześniej miał obawy :mrgreen:

Za takie pieniądze warto kupić, kolega używa go już od 2-ch tygodni dosyć intensywnie i także sobie go chwali 8)

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Warto dodać że zestaw ten nie jest kompatybilny z normalnymi sprężynami do aps96 a to ogromna wada. Moim zdaniem planując poważny tunning nie warto tego kupować żeby potem wymieniać na coś zgodnego ze standardem aps/m24. Natomiast jesli komuś wystarcza te 500fps (a na pewno z 530 da sie wycisnąć) to czemu nie? Ponawiercać tłok bo za ciężki i jazda. Warto dodać duży plus: łożyskowanie kulowe a nie takie gó*** jak laylaxa do aps96 :evil: o którym to Grisza może conieco powiedzieć.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...