Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam mam do Was prośbę drodzy maniacy, proszę mi podpowiedzieć ,która m700 będzie najlepszą( chce wstawić precke, dobrą gumkę hu oraz uszczelnić cały układ itp

 

Znalazłem 3 i nie wiem czym się różnią ( oprócz firmy oczywiście)

 

 

1 M700 KJW - http://www.military.pl/cyber-gun_161m/kara...lice_7826t.html

 

 

2 M700 BELL http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=1276

 

 

3 g23 well - do złudzenia podobne do m700 http://www.gunfire.pl/product-yid-11521913...rowego-G23.html

 

Proszę o pomoc w wyborze :roll:

Link to post
Share on other sites

A jaka jest prosta odpowiedź? Nikt nie ma wszystkich tych replik żeby móc je porównać. Wszystkie są na gaz, wszystkie mają podobną moc, wszystkie są wykonane ok, we wszystkich - w zależności od tego na jaki egzemplarz się trafi - zdarzają się nieszczelności lub braki w celności. Bell powinien być kompatybilny z tanaką, kjw nie jest a o g23 nic nie wiadomo. Wielu na kjw narzeka że nawet po tuningu nie ma dobrego skupienia, inni piszą że strzela dobrze ale wymaga wymiany wszystkiego. Na pewno nie bierz takedowna. Ja swojego Bella nie miałem kiedy przetestować więc nie napiszę ci: "tak bierz go!" bo poprostu nie wiem jak z zasięgiem i skupieniem.

 

Starczy?

Link to post
Share on other sites

Twoja sprawa :P Ja narazie wiem tyle, że nieszczelności nie uświadczyłem a regulacja mocy działa (zasada działania w sumie wyklucza niedziałanie) więc dopóki nie sprawdzę skupienia na większych odległościach nie będę go oceniał mimo, że miałem go w rękach dłużej niż kilka minut w sklepie.

Link to post
Share on other sites

Krótko i na temat:

- obejrzałem replikę bella z każdej strony (na chrono padło z niej z 40-50 strzałów), do tego seria pytań do serwisanta, próba regulacji mocy itp - mi to wystarczyło, by wyleczyć się z chęci jej zakupu. Nie neguję tego, że może Twój egzemplarz, Drako - będzie lepszy - w końcu z chinolami nigdy nie wiadomo co i jak.

Dla mnie w każdym razie był to koniec przygody z tanimi gaziakami jako snajperkami.

A opinie o m700 KJW, który jest teoretycznie znacznie lepszą firmą też dały mi do myślenia. Ale każdy zrobi jak uważa

 

Pzdr

Link to post
Share on other sites

I nie rozumiem jak regulacja polegająca na odkręceniu śrubki może nie działać? :)

Działa bardzo prosto - zmniejszając przepływ gazu poprzez zmniejszenie zmiany średnicy przepływającego gazu (trochę zamotane :P).

 

CO do pytania zawartego w temacie - jak nie masz pieniędzy to kup sobie rugera przedłużanego. Jeśli chcesz replikę M700 to tylko tanaka. KJW to podróba repliki tanaki :/

Link to post
Share on other sites

Na przykład kiedy zgubimy tą śrubkę, lub też wkręcimy za mocno i się przewierci przez gumkę itd... :P

 

 

A teraz pytanie do kolegi "grisza76"

 

Mógł byś podzielić się informacjami na temat tego karabinu? bo jednak ciekawi mnie on a chciałbym wiedzieć jak najwięcej. (za pewne nie tylko ja)

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się w 100& z tobą Spajda, to tak jakby kupić replikę repliki do której będzie trzeba dokupić kupę części żeby to wszystko jako tako grało ale nadal to będzie chinol. Inna sprawa już poczekać nawet ten rok albo dłużej aby posiadać Tanake w której tuning ogranicza się do preclufy (i HU ale to trzeba mieć ekstreamlne wymagania) bowiem jest to replika doskonała. Amen xD.

Edited by WUZI
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...