Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gry multiplayer.


Recommended Posts

No to i ja (jako przedstawiciel rasy Homo Graczus) coś polecę:

 

1. Call of Duty 4

2. Star Wars Battlefront II

3. Battlefield 2 (może być z dodatkiem)

4. Call of Duty 1 (z dodatkiem)

5. Call of Duty 2

 

To tyle. Moja czołówka, która zawsze zagrzeje miejsca na moim dysku ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
Guest kwinto2

Widze ze tu mało kto wie o grze stworzonej dla US.Army w celu przyciągnięcia młodych ludzi do służby wojskowej (i gra osiągneła swój cel) .Jej nazwa to America's Army 2.8.5 gra ta jest całkowicie za darmo.Grają w nią ludzie z całego swiata w Polsce jest chyba kilkaset timów (clanów) ktore rozgrywają mecze na kilkunastu mapach, sam w takim byłem :mrgreen: Porozumiewamy się podczas gry za pomocą TS grafika nie nalezy do najlepszych ale 100 razy lepsza od cs a juz nie wspominając o trybie rozgrywki :uśmiech: Niedawno wyszła nowa wersja tej gry America's Army 3 ale ja i tak pozostałem przy tej starej ze względu na moj stary sprzęt.Gram od 4 lat po dzis dzien i jeszcze mi sie nie znudziała więc zapraszam do gry moj nik w grze to Kwinto2PL :mrgreen: a jesli ktos gra to prosze o kontakt

 

Kwinto2

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

logo.gif

Zapraszamy wszystkich maniaków gry counter-strike na serwer TeamPlay z modem BF2. Super atmosfera, super muzyka i przyjaźni administratorzy zapewni wam niezapomniane chwile :)

 

parametry.gif

Status: b_350x20_C692108-381007-FFFFFF-000000.png

Typ rozgrywki: TeamPlay

Mod: BF2 bez mocy odznak

Sloty: 24+1

Firma hostująca: pukawka.pl

Pingi: 10-30

Adres IP: 193.33.177.16:27276

 

FORUM: www.bhz-game.pl

 

dodatki.gif

*Spadochron

*Muzyka

*Fast Download

*Antiruszer

*Zmienione modele granatów, c4, noża

*Autointerp 0.01

i wiele innych dodatków które uprzyjemnią wam chwile na serwerze.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

1. Red Alert 2 (na lanie przez Hamachi- jest o tym temat)

2. C&C Generals + Zero Hour

3. Left 4 Dead

4.. Heroes 3

5. CoD MW2

6.San Andreas Multiplayer

 

Nie zamieszczam darmowych shit shooterów typu warrock, gunZ, combat arms czy inne szity typu soldier front bo grałem w wiele takich i każde się nudzi po pewnym czasie. Ciekawszym darmowym shooterem może być FEAR Combat + za dobrą grafikę.

Edited by volf13
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Jesli ktos lubi klimaty "Starshiptroopers" itp to polecam

BATTLESWARM

http://www.battleswarm.net/game/

Skopiowane z jakiejs stronki :

"Połączenie dwóch gatunków: FPS i RTS. Gracze mogą zostać zarówno żołnierzami przyszłości lub dowódcami hord obcych. Obie strony walczą ze sobą, obserwując akcję z odmiennych perspektyw.

 

Battleswarm: Field of Honor to darmowa gra sieciowa z mikro-transakcjami, która w ciekawy sposób łączy dwa gatunki (FPS i RTS). Tytuł został opracowany przez studio Gameworld Tech pod nadzorem samego Nolana Bushnella. Bushnell jest założycielem legendarnej firmy Atari oraz pomysłodawcą między innymi kultowego Ponga.

 

Pomysł zawarty w Battleswarm: Field of Honor spodoba się zarówno fanom dynamicznych strzelanek, jak i strategii czasu rzeczywistego. Jak to możliwe? Twórcy zastosowali rozwiązanie znane przykładowo z Battlezone. W potyczkach biorą udział dwie drużyny graczy. Po jednej stronie mamy kosmicznych żołnierzy wyposażonych w potężne bronie i zbroje (FPS). Po drugiej natomiast gracze zostają dowódcami obcych i sprawują kontrolę nad produkcją oraz poczynaniami hord robaków (RTS).

 

W zasadzie Battleswarm: Field of Honor łączy w sprytny sposób dwa odmienne gatunki gier, pozostawiając wybór modelu rozgrywki graczom. W roli żołnierzy możemy wykorzystywać najróżniejszy sprzęt (granaty, ładunki wybuchowe, karabiny), pamiętając także, że powinniśmy działać w drużynie, bo atakujące nas robaki są kontrolowane przez inteligentnego przeciwka, czyli innego gracza. Dowódcy obcych mogą natomiast budować kryjówki, produkować jednostki i stosować różne taktyki.

 

Oprawa wizualna gry stoi raczej na umiarkowanym poziomie, chociaż lokacje i modele prezentują się raczej ładnie oraz kolorowo. Warto dodać, że wcielając się w dwie strony konfliktu akcję obserwujemy z zupełnie odmiennych perspektyw. Bitwy są zakrojone na sporą skalę, więc jednocześnie na ekranie pojawiają się dziesiątki obcych, atakujących wściekle drużynę graczy-żołnierzy. Twórcy zastosowali też mikro-płatności i wirtualną walutę oferującą dostęp do głównie estetycznych dodatków."

 

Nas ogolnie strasznie wciagnelo, polecam poyutubowac zeby wyczuc klimat. Bez wspolpracy mozna co najwyzej poniesc heroiczna smierc.

Link to post
Share on other sites

Jedno co mnie trochę odrzuca to widok zza pleców postaci (tak więc nie jest to jak napisałeś FirstPersonShooter), jednak ogólny obraz jest bardzo zachęcający, i zaraz tworzę konto i ściągam. Porównywanie do Battlezone w twoim cytacie to dla mnie wystarczająca rekomendacja... w BZ grałem na automatach w latach 80, była to też jedyna oryginalna gra na Amstrada którą kupiłem w Hamburgu za świętej pamięci dojczmarki, a remake na PC do dziś pozostaje dla mnie wzorcowym przykładem genialnej gry która przegrała wyścig o popularność z mainstreamowym crapem. Ehh znowu się rozczulam.

Edited by PrezesOi
Link to post
Share on other sites

Widzę, że padło tu wiele tytułów ale nikt nie zapodał Combat Arms. Dosyć szybki, darmowy fps z dużym wyborem broni. Statystyki giwer czasem odbiegają od rzeczywistości, w każdym razie AK są tam mocne. Można także kupować trochę lepsze/inne giwery za prawdziwą kasę ale to co jest za darmo i tak wystarczy. Gra cały czas podlega modyfikacji, co trochę przeciwdziała znudzeinu.http://combatarms.nexoneu.com/Intro.aspx

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...