Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

silnik czy zebatki?


Recommended Posts

Witam , od jakies juz czasu jestem posiadaczem jednej z emek boyi . Zmienilem pare rzeczy i zaczela strzelac nalezycie , jednakze po wsadzeniu sprezyny m130 na stockowych zebatkach oraz silnik i baterii sanyo 9,6 1800 zaczely sie dziac problemy , po naladowaniu replika dziala jak marzenie aczkolwiek po 10 strzalach wszystko sie zmienia...replika jeczy i czesto nie dochodzi do pojedynczego strzalu tylko sprezyna jakby nie jest naciagana do konca , konczy sie to najczesciej zacinkom , czasami po kolejnym nacisnieciu spustu oddaje dwa strzaly...wdlg mnie problemem moze byc silnik stockowy boyia....ktory nie daje rady , albo stockowe zebatki o nie odpowiednim przelozeniu , nie dysponuje kwota aby zakupic obydwie rzeczy na dzien dzisiejszy a chce szybko przywrocic ja do zycia . Prosze o pomoc w dokonaniu zakupu . Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Trudno powiedzieć na odległość, ale wygląda jakby replika miała za duże opory. Przełożenie zębatek jest nieodpowiednie. Podkładki są dobrze założone? Ja bym wrócił do starej sprężyny i złożył karabinek jeszcze raz.

Edited by Wombat
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...