Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z zasięgiem


Recommended Posts

Jak wyciągałeś gumke to pewnie wypadł Ci dystanser. Ot i cała filozofia.

Niespecjalnie wiem jak sie rozkłada komore HU w ICSach więc radzę tak: Wyjmij lufę z gumką i umieść nowy dystanser w prostokątnym otworze który jest w górnej części komory. ustaw HU na 0 po czym wsadź lufę z gumką.

Link to post
Share on other sites

No widzisz, czyli jest coś, czego jeszcze nie rozbierałeś :-P W ICS'ie przy składaniu HU dystanser można włożyć na samym końcu, dięki dziurze ''w pewnym miejscu''. Czemu sie pyatałem czy wymieniałeś gumkę? Np. systema jest za... hm.. szeroka? tak, że przy wkładaniu podwija się, przez co nie uszczelnia sie z dyszą. Próbowałem włożyć ją już kilkoma sposobami, choć za którymś razem miarka się przebrała i w wstawiłem stock'ową gumkę ;-)

Link to post
Share on other sites

Masz kilka opcji:

 

1. Obejrzeć dokładnie kolbę i jej wnętrze aby sprawdzić czy prawidłowo wkładasz baterię

2. Znaleźć inne miejsce na baterię

3. Skrócić kable żeby nie było ich za dużo ( więcej miejsca w kolbie na baterię ),

4. Rozebrać baterię i uformować ją tak aby pasowała

5. Kupić nową baterię.

Link to post
Share on other sites

Wkładam baterię dobrze. Kable też miejsca nie zajmują, brakuje dosłownie 1 cm do domknięcia się klapki. Szczerze mówiąc nie chcę się pozbywać tego intellecta, bo nie wiem czy znajdzie się klient na niego. Myślałem o tym, żeby może inną stopkę do kolby znaleść, bo bateria wchodzi w kolbę cała, ale klapka jest wypukła i nie chce się zamknąć.

Edited by Raiten
Link to post
Share on other sites

A próbowałeś włożyć baterię w drugą stronę?

 

U mnie pomaga ;)

 

Wkładasz a kable masz na wierzchu przy klapce i dopiero je upychasz, bo tak jak na zdjęciu się pozawijają w środku i faktycznie nie wejdzie.

Edited by mag
Link to post
Share on other sites

No cóż jeśli bateria żadną siłą nie wejdzie, to widzę w sumie tylko jedno wyjście. Przymierz do kolb innych producentów u kogoś i jak będzie pasowało to na taką wymień.

 

Dosyć pojemne i względnie tanie kolby stałe ma np. BOYI.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...