Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Poszukuje Fotek/ Kolimator + MP5


Recommended Posts

Oj panowie wymyslacie. Szukam fotek z kolimatorem za około 45 zl wiecie o co chodzi ;)

Kto wymysla to wymysla. Prawda jest ze nie napisales o co ci dokladnie chodzilo ;P Trzeba umiec przyznac sie do bledu.

 

Wracajac do tematu, imo beznadziejnie wyglada kolimator o tubusie 20 mm na jakiejkolwiek giwerze. Lepiej chyba zainwestowac i kupic montaz i jakis lepszy kolimator (30, 32, 40 mm - wiekszych nie spotkalem jeszcze :) ).

Link to post
Share on other sites

Alexx, nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi!? Chcesz znalezc zdjecie asg MP5 z takim badziewnym kolimatorkiem - to jesli ktos z maniakow ma, to moze pewnikiem zrobic fotke, aby ci zaprezentowac.

 

Natomiast jesli ci chodzi o prawdziwa bron, to zapewniam cie, ze nikt nie montuje i nie korzysta z takich zabawkowych rozwiazan jak "kolimator za 45 pln", heh...

Link to post
Share on other sites

moze on myslal ze kolimator dziala jak laser tylko w obudowie "lunetki" ?????? a tak na chlopski rozum to kolimator dziala na prostej zasadzie. jest czerwony punkt wysfietlany na przedniej "szybce" ten punkt widzisz ty i tylko ty . tylko w tych tanich to jeszcze osoba ktora stoi na przeciwko ciebie widzi jeszcze czerwony punkt alle w glebi celownika :twisted:

 

P.S.

 

Jesli sie myle to mnie poprawdzie

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Bienio- latałem z tym kolimatore doczepionym do mp5sd3 UHC właśnie na te wypustki. Trzymał się całkiem nieźle, ino trzeba mocno dokręcić (zwróc nato uwage nie dokręcaj na od-wal-sie)

 

Z moich obserwacji co do tego kolimatora - na zime sie nie nadaje, paruje syfi się itp, wiem bo biegałem, po pół-godziny zabawy tej kropki już niewidać.

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...