Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH]ustawienie strzelca


Recommended Posts

siema

Ja się wypowiem jako strzelec LOKu 8) Wg. mnie pozycja strzelecka (i cała precyzja układania ciała ) nie ma w ASG żadnego znaczenia. Dlaczego? Otóż dlatego, że AEGi nie są bronią tak dokładną (no chyba że ma sz 600fps i lufę 6,01mm) że pozycja strzelecka wpływa na celność oddawanych strzałów. Przeszkadza wiatr, przeszkody, nieprecyzyjna lufa(jeśli już mamy być dokładni to nawet precki nie są taki jak sportowe czy real wyborowe), deszcz.

Ja ukladam się w ASG tak, żebym jak najwięcej widział, żeby nikt mnie nie widział i żebym mógl wstać... :D bo jak się źle ukucnie czy położy to tak mogą zdrętwieć nogi fajnie...Sami wiecie chyba:)

to byłoby na tyle.

pozdrawiam, Rash

Link to post
Share on other sites

HALO :!: Ja kiedyś na chyba starym WMASG'u czytałem w jakimś tam dziale o pozycjach strzeleckich(było ładnie obrazkowo pokazane).....na tym wmasg'u(czyli na tym obecnym, dziesiejszym) nie ma juz tego działu :( )......(a tak po za tym to to co zawsze: 4 odpowiedzi na temat a reszta to "OFF TOPPIC")

 

pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites
siema

Ja się wypowiem jako strzelec LOKu 8)  .....

 

i jako strzelec sportowy powinienes tu zwrucić bardziej uwagę na sposób ściągnięcie języka spustowego, jako mimo wszystko (ASG- celność) czynnik mający decydujący wpływ na jakość strzału, bo tego co ludziska wyprawiają ze spustami replik nie da się opisać

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...
  • 2 weeks later...

Kiedyś było coś takiego na stronie S3 - Szczecińskich Sił Specjalnych

(http://www.asg.szin.pl/ - niestety tej strony już nie ma tam gdzie była, a nowej nie udało mi się znaleźć,

ale jakby co mam gdzieś w domu wersję offline

(to jeszcze z czasów jak nie miałem dostępu do neta w domu :) )

są tam rysunki paru pozycji dla snajperów z opisami.

Piszcie maila, jakby ktoś chciał - harry@bron.pl

 

Edit1: Zmieniłem adres e-mail

 

Edit2: Jeśli ktoś jest zainteresowany, to zrobiłem pdf-a i wrzuciłem to na swoją stronę

www.harry.free.pl - na samym dole strony jest link do pliku.

 

 

Sam materiał zawarty w pliku pochodzi ze strony S3, autorem jest MAX.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...