Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MAgazynek za 0zł ?


Recommended Posts

Byłem i mam. Ale po prostu lubię ordnung.

Pomyliłem się zatem. Ludzka rzecz :).

 

Viamortisie.

 

Skoncz juz.

 

Jestes zalosny.

Hm, ciekawi mnie tylko po co włazisz w ten temat i to czytasz? Jak Ci coś nie pasi, to zostań moderatorem i kasuj, albo zwyczajnie się bujaj. Widzę, że jesteś jednym z ludzi, którzy lubią przyczepić się do wszystkiego i każdego i dzięki temu odzyskujecie chęć do życia. A jak już się skończą argumenty, to wtedy przydają się teksty o żałosności, itp. Żałosny, to akurat Ty tutaj jesteś kolego, bo za wszelką cenę chcesz mieć ostatnie słowo, choćby miało być chamskie. Zresztą, za dużo czasu już na Ciebie straciłem...

 

Over&out

Link to post
Share on other sites

Jestes zalosny, bo caly Twoj wywod od poczatku tchnie checia uwalenia dobrego sklepu. Jestes pelen zlej woli, i nie wiadomo wlasciwie dlaczego. Chec zablysniecia? Jesli tak, to nie jestes pierwszy na tym forum, ale nadal stawia Cie to w rzedzie zalosnych studenciakow.

 

A teraz moje pytanie do moderatorow:

 

Dlaczego uzytkownik wija99 jest jeszcze po takiej dziecinnej prowokacji (ktora kilku calkiem juz dlugo obecnych na forum uzytkownikow wzielo na serio) obecny na forum?

 

Zachecam do zapoznania sie z ta arcydojrzala osoba na stronach stronki jej ekipy, ktorej ostatnia fotka wyglada tak:

 

loltt9.jpg

 

Dyskusja jest akademicka chocby juz dlatego, ze wija99 nie bedzie mogl reprezentowac swojej osoby przed sadem. Dlatego mamy limit 18 plus. Viamortisie, zanim zaczniesz sie bawic w Adwokata, sprawdz swoich "klientow".

Link to post
Share on other sites

Zdaje się Kret potraktowałeś ten wątek zgoła odmiennie. Nikt tu nie chce udupić dobrego sklepu, tylko, obojętne ile lat miałby wija99, ludzie zaczęli dyskusję na temat podstawy prawnej dokonania zakupu magazynka za 0 zł. Dyskusja już dawno odbiegła od tematu konkretnego przypadku wija99 i jego magazynka za 0 zł na Taiwangunie. Można to potraktować jako offtop, lub rozwinięcie pierwotnego tematu, który się w trakcie wypalił.

 

A że się moim zdaniem wypalił, to go zamykam, bo zaczyna się przepychanka.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...