Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Osiągi stocków


Recommended Posts

AnR. Po prostu niektórzy twierdzą tu, zę powinienem mieć 12-14k/s a dzięki jednemu łożysku więcej mam 19... Tyle. A drugie pytanie skrzętnie omijają.

 

miloslupsk - Naprawdę, po raz kolejny dziękuję za uznanie. Ja się jeszcze Tobą nie znudziłem. Zawsze lubiłem Pokemony. Ale jeśli nie chcesz już ze mną rozmawiać (nie wnikam czyja to wina) to trudno, pójdę do kąta i zamkne się w sobie.

 

EDIT:

 

A tak odnośnie tego, ze nie jestem warty tłumaczenia mi czegokolwiek. Myślę że jestem. Zdarzały się w życiu sytuacje, ze ktoś tłumaczył mi rzeczy, które gryzły się z tym co sam uważałem. I wiesz co? Udawało się! Ach, no tak. Tylko te osoby posługiwały się ARGUMENTAMI (trudne słowo, prawa? takie długie?).

 

Ja np. Tobie nie staram się niczego tłumaczyć już od dawna. Bo widze że to własnie nie ma sensu. Ja piszę jedynie po to, zeby inni, mniej doświadczeni, nie poszli za Twoim pokrętnym tokiem myślenia, i nie ulegli "argumetom" pod tytułem "to niemożliwe" :wink:

Edited by javelin
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...