Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 G&P - mały zasięg


Recommended Posts

Za to ja mam inny problem z M4 G&P. Po tuningu level1 w asgshopie powinna miec teoretycznie 420fps. A zasieg ma taki sam jak stockowa Mp5 CA.. Cos tu jest nie tak.

 

Przeczyść lufę i sprawdź komorę o ile emka była używana przed tuningiem. Jeżeli to jest jest nowa replika to odsyłaj na serwis do poprawki. Niech szukają.

Edited by miloslupsk
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Po co się upewniac ich obowiązkiem jest obsłużenie klienta wiec sie o nic nie martw.

Pomijając fakt, że niektórzy nie lubią tracić czasu i nerwów na wysyłanie paczek z replikami za 1000zł i wolą sprawdzić, czy jest to konieczne :roll:

 

Wracając do tematu - oglądnij komorę HU. Nie stracisz gwarancji wyciągając zespół lufy-komory, a w G&P czasem się zdarza, że obejma lufy pęka i wtedy zaczynają się dziać cuda.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Tuning emki :P tyle wystarczy napisać. Ja się ostatnio dowiedziałem, że przez komore w emce ucieka mi ponad 45 fps, na swojej komorze mam 360, na innych koło 410+. Krótko mówiąc, w emce ciężko osiągnąć tyle fpsów ile powinno być.

 

No ja mam podobną sytuację. M'ka ma 455-460 fps i na silikonie HU + 0.28 G&G ma taki sam zasięg jak mp5k (z lufa AUGa) na 0.25 G&G. Mp5 ma 330 fps i HU stock. Magia? Nie wiem, ale dojdę co nie tak z M'ką, bo mp5 nosi bajecznie.

Edited by Demo666
Link to post
Share on other sites

mp5k (z lufa AUGa)

 

No tego sobie nie wyobrażam. xD

 

A co do tematu. Panowie komora w G&P to gówno, nie owijajmy w bawełnę. Gówno jakich mało. Mega nieszczelności i pękający pierścień. Wymieniłem komorę na

G&G plastykową i zasięg wzrósł o 10 metrów

KA no tutaj to już w ogóle bajka

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...