Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"G&G - G4 CQB-S" vs. "G&P - M4 Special Operation - CCOLT"


Recommended Posts

Witam!

Panowie, na wiosne mam zamiar odlozyc pare groszy i kupic w koncu porzadna replike... Wybralem sobie te dwa modele poniewaz podobaja mi sie najbardziej. W zwiazku, ze to chyba najbardziej odwiedzane forum, chcialbym Was prosic o porade. Biorac pod uwage wszystkie dane techniczne, wytrzymalosc, pomozcie mi dobrac odpowiedni karabin. Oczywiscie nie mowie tutaj o braku kolimatora, czy dodatkowym pasie nosnym, ktore sa w standardzie, ale chodzi mi o klase sprzetu. Jezeli ktos bedzie laskawy i uzasadni swoje zdanie, bede naprawde wdzieczny i zobowiazany.

 

Szczerze mowiac ja bym sie sklanial co do repliki z G&G, ale wiem malo o tym producencie, a nie znam nikogo, kto by taka replika dysponowal i przetestowal ja.

 

Dzieki piekne za pomoc!

Linki do replik:

 

G&G

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=1828

 

 

G&P

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=1747

Link to post
Share on other sites

Patryk mądrze prawi :P Wystarczy samemu poszukać, poczytać itp i wybrać SAMEMU. To TY będziesz się tą repliką strzelał, a nie MY. Więc sam ją wybierz i potem na siebie marudź, że akurat ta lub z siebie bądź dumny, iż ją wybrałeś.

 

JA bym wziął G&P ponieważ miałem z nimi styczność i są to dobre i mocne repliki oraz ładnie wykonane. A tak ogólnie to taki temat wg mnie powinien być w dziale dla zielonych.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...