Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Realistyczny mechanizm spustowy w Glocku


Recommended Posts

Witam

Temat ten miałem zacząć w dziale dla zielonych, ale w związku z tym, że jestem zarejestrowany od kilku miesięcy to nie miałem wyboru i muszę pisać tutaj.

Mam pytanie skierowane do osób które miały okazję strzelać z prawdziwego glocka.

Szukam repliki która jak najwierniej miałaby odwzorowany mechanizm spustowy. Chodzi mi o to by posiadała bezpiecznik spustowy, siła nacisku potrzebna do oddania strzału była podobna, długość drogi itp. Inne elementy w budowie broni też mogłyby być podobne, ale mechanizm spustowy jest priorytetem. Replika ma służyć do treningu na sucho.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Chodzi mi o to by posiadała bezpiecznik spustowy
Większość replik to ma, to nie jest żadna kosmiczna technologia.

 

siła nacisku potrzebna do oddania strzału była podobna
Nie spotkałem się z taką repliką.

 

Inne elementy w budowie broni też mogłyby być podobne
Glocki KSC są najbardziej zbliżonymi do oryginału replikami jakie znam.

 

http://asgshop.pl/dla_treningu.php

 

Zjedz na dol - masz specjalnie zmodyfikowanego przez ASGShop Glocka, tak by byl jak najwierzniejszy broni ostrej. O cene pytaj sklep. Ale nastaw sie, ze mala nie bedzie.

Cos mi sie wydaje, że to zwykły KSC z metalowym zamkiem.
Link to post
Share on other sites

W takim razie w jaki sposób sposób ściągania spustu różni się w replice od oryginału. Czy też należy wybrać najpierw luz. Czy droga spustu ma zbliżoną długość, czy opór wzrasta czy jest stały. Czy siła potrzebna do oddania strzału jest większa czy też mniejsza. No i ostatecznie czy da się to zmienić to przez tuning repliki. Może znacie inne alternatywy.

Link to post
Share on other sites

Większość replik to ma, to nie jest żadna kosmiczna technologia.

 

Nie spotkałem się z taką repliką.

 

Glocki KSC są najbardziej zbliżonymi do oryginału replikami jakie znam.

 

Cos mi sie wydaje, że to zwykły KSC z metalowym zamkiem.

 

Moze tak, moze nie 8-) Pasowalby takze pod to glock marui III gen z konwersja guardera, a wtedy cena znaczaco by sie podniosla. Jezeli dodac do tego zawory hi out-put dla zwiekszenia realizmu i wiekszego odrzutu zamka cena moze sie znacznie roznic od bazowego modelu glocka.

 

Ostrego g17 mam na codzien, a replike tez i moge ci powiedziec Pak0, ze nigdy replika nie bedzie dokladnie tak samo dzialala. Przede wszystkim juz na pewno sila potrzebna do sciagniecia jezyka spustowego. Glocki maja twardy spust i stosunkowo dluga droge jezyka, replika natomiast znacznie krotsza, a w porownaniu z ostrym jezyk wystarczy musnac. Jezeli chcesz najdokladniejsza mozliwa kopie, to zostaje ci glock 17 tm III gen + konwersja guarder + zawory hi out-put. Cena takiego zetawu jest spora, wiec zalezy czego oczekujesz. Do cwiczenia chwytu, szybkiego zgrywania przyrzadow czy nawet wyrabiania double tape'a napewno jest przydatny, bo w replice znacznie latwiej sledzic i kontrolowac muszke przy ruchu zamka z uwagi na znacznie mniejszy odrzut, a g17 marui ma bojowe przyrzady celownicze. Jakie ma ksc nie wiem.

 

Mam nadzieje, ze pomoglem. \jakby co pytaj\

 

 

Pozdrawiam

żylet

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...