Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Galaxy G.5 (MP5K PDW)


Guest legato

Recommended Posts

Podłącze sie do tematu moze pomożecie , mam mp5 sd6 jg, wymieniłem gumke hopsiupa na guardera silikonowa i wogole praktycznie nie podkreca, po rozmowie z kolega mowł ze ma to samo w sklepie powiedziano mu ze musi sie dopasowac jakis olejek z niej wytrzec ?? Czy to relane czy moze zle załozyli gumke, lufa stock nic nie robione

Link to post
Share on other sites
  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja tego też nie rozumiem po jaki ch... ludzie w to ładują takie lufy? Mamy jedną przerobioną na chacie i z powodu tłumika TM, który ją przedłużył o 10 cm w sumie jeździ tylko na pożyczki, bo ani do budynku (jak są krótsze i P90) a ni do lasu (jak są dłuższe i P90 ;-) ). Lufa 229 na styk z tłumikiem. Fakt poprawiła się jedna rzecz, na końcu lotu kulki w serii są ze 10 cm mniej rozproszone ;-). Ale musi być długa seria żeby to było widać.

Link to post
Share on other sites

I tak używam tłumika 20cm więc się lekko marnuje, a wyciszyć to to dosyć trudno.

 

@seger - ja jakoś w swoich replikach sam dobieram cylindry i jakoś dobrze na tym wychodzę więc nie wiem OCB?

 

Czekam na dostawę Promyka to coś wybiorę, myślę nad 230-300mm. Czyli albo MP5, G36C, M773 ;-) .

 

Pozdrawiam serdecznie,

grzechotnik

Edited by grzechotnik
Link to post
Share on other sites

Która jest żadna. Testowałęś organoleptycznie? Bo ja nawet powiem, że kulki lecą mi lepiej na G36C z cylindrem zero. To nie są wiatrówki, w których należy obliczać objętość cylindrów do długości luf. To jest tylko 6mm kulka wypluta z gładkiej lufy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...