Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Części firmy Hurricane


Recommended Posts

  • 3 months later...

Ktoś miał do czynienia z firmą Hurricane? Zastanawiam się nad nią w kontekscie tuningu z asgshop-u do TM-ek. Słyszałem, że nie jest to zbyt dobra firma ale nie chce mi się wierzyć by chłopaki z asgshopu-w wstawiali shit na "masową" skalę.

Link to post
Share on other sites

Niedawno miałem na przeglądzie AK47 Cymy z FTK Hurricane i po ok 10k kuleczek części w bdb stanie, ogólnie nie wyglądają źle. Za te kase IMHO można brać.

 

Niewiele słyszałem o Hurricane, ale nic dobrego ;).

Można jaśniej?

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o tą firmę, to mam tylko zębatki - helikalne ultra torqe up. Porażka. Śmigają ze sprężyną M110, wcześniej M100, i już na zębatce tłokowej dwa ostatnie zęby łapiące tłok są wytarte. Po jakichś 20-30tys kulek, więc niezbyt wiele jak na tak słabe sprężyny i rzekomo tak mocne zębatki, przeznaczone rzekomo do bardzo mocnych tuningów :)

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o tą firmę, to mam tylko zębatki - helikalne ultra torqe up. Porażka. Śmigają ze sprężyną M110, wcześniej M100, i już na zębatce tłokowej dwa ostatnie zęby łapiące tłok są wytarte. Po jakichś 20-30tys kulek, więc niezbyt wiele jak na tak słabe sprężyny i rzekomo tak mocne zębatki, przeznaczone rzekomo do bardzo mocnych tuningów :)

Były sytuacje, że nawet w przypadku zębatek Systemy występował ten problem :) Kiedyś ktoś już o tym pisał (Poldeck?), wystarczyło wypolerować metalowy ząb przy tłoku...

Aczkolwiek możliwe jest, że Twoja przypadłośc to faktycznie sprawa kiepskiej jakości zębatek. Mimo wszystko FTK Hurricane są całkiem dobre.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...