Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

m-type to jest badziewnie wyglądająca hybryda i wg mnie niezbyt wygodna. Kolby nie można złożyć zupełnie, co przeczy trochę idei broni pdw, ma być króciutka, łatwa w obsłudze i generalnie poręczna ( czytaj broń dla kierowców, kucharzy czy ochroniarzy :P ). Śmiem twierdzić, że m-typie jest mniej wygodna od normalnej mp5 ze składaną kolbą, a ta nie pozuje jak wspomniana emka na broń typu PDW.

Link to post
Share on other sites

m-type to jest badziewnie wyglądająca hybryda i wg mnie niezbyt wygodna. Kolby nie można złożyć zupełnie, co przeczy trochę idei broni pdw, ma być króciutka, łatwa w obsłudze i generalnie poręczna ( czytaj broń dla kierowców, kucharzy czy ochroniarzy :P ). Śmiem twierdzić, że m-typie jest mniej wygodna od normalnej mp5 ze składaną kolbą, a ta nie pozuje jak wspomniana emka na broń typu PDW.

 

 

Mylisz sie. Posiadam M-type i posiadlem zwykla mp5 i duzo wygodniejszy jest m-type w zlozeniu sie.

Link to post
Share on other sites

Ari ile ludzi tyle opinii :) Mi najwygodniej się składa do mojej mp5 ze stałą kolbą i koli na wysokim, skośnym montażu. Ale jakoś nigdy nie mogłem się przyzwyczaić do składanej kolby od m4, pewnie dlatego, że sam nigdy takowej nie miałem. Ja po prostu niezbyt przepadam za replikami, które nie mają swojego odpowiednika w broni ostrej, a już w ogóle denerwuje mnie ostatnio panująca moda na montowanie kolby od m4 do każdej możliwej repliki, od snajperek, przez kałacha do chociażby mp5 :P

Link to post
Share on other sites

No jak komu wygodniej :). Ale w ostrej też sa przypadki stosowania kolby od m4.

Dla mnie kolba od m4 to najwygodniejsza kolba do ktorej sie skladalem :D . Ale do takiej mp5k warto by było gdyby zaprojektowano kolbe od m4 która składa się również na bok jak w PDW

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...