Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z tłokiem?


Recommended Posts

Po pierwsze czy masz mnie za idiote???To chyba oczywiste i każdy głupi odpowiedzieć potrafi żeby strzelić, wystarczy po prostu ruszyć od czasu do czssu kopułą(chociaż pewnie pająki już się tam zagnieździły) i pomyśleć :wink: jakbym nie miał problemu to bym chyba nie pisał??!! Ale widocznie nie każdy potrafi korzystać ze swojego mózgu.A po drugie to nie z pyskiem, widzę że z kulturą też nie zabardzo :???:

 

 

Kolego, weź coś na wstrzymanie i sam się zastanów nad własną "kulturą" [oraz formą pisowni, bo kuleje mocno]. Kolejny taki post i będzie urlop na przemyślenie podejścia do zasad forum.

Edited by Promant
Link to post
Share on other sites

Panowie, trzymajmy się pewnego poziomu wypowiedzi i zasad obowiązujących na forum.

To nie jest miejsce na osobiste wycieczki słowne, tylko rzeczową wymianę informacji i doświadczeń. Aby uzyskać trafną odpowiedz,należy konkretnie i rzeczowo zadać pytanie, oczekując zadowalającej, szczegółowej odpowiedzi.

Przepraszam za OT w tym temacie, ale sugeruje przeczytanie tego:

http://wmasg.pl/info.php?ids=10

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze czy masz mnie za idiote???To chyba oczywiste i każdy głupi odpowiedzieć potrafi żeby strzelić, wystarczy po prostu ruszyć od czasu do czssu kopułą(chociaż pewnie pająki już się tam zagnieździły) i pomyśleć :wink: jakbym nie miał problemu to bym chyba nie pisał??!! Ale widocznie nie każdy potrafi korzystać ze swojego mózgu.A po drugie to nie z pyskiem, widzę że z kulturą też nie zabardzo :???:

 

Kopułą, kretyn, pająki się zagnieździły - ty chcesz mnie uczyć kultury??? Po raz kolejny - proszę Cię... Najpierw zadaj pytanie tak żeby było zrozumiałe bez wątpliwości

 

Po drugie - poluzuj portki i nie denerwuj się tak ;-)

 

PS: Nie mam Cię za kretyna ale za krótkie przepraszam ze te inwektywy bym się nie obraził

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...