Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z M16 z ostatniej gen. JG


Recommended Posts

Witam

Po kilku godzinach walki z repliką mam już dość :wink:

Napisze wszystko od początku.

Kupiłem u krakmana M16A2 z ostatniej gen JG,giwerka przyszła wszystko ładnie,niezły zasięg na stoc,w 1 dzień otworzyłem GB aby zobaczyć co jest w środku(jakie części) po złożeniu giwerka ładnieśmiggała i wszystko było ok. Następnie kupiłem do niej metalowe body Boyi i komorę HU systemy no i tu się zaczęła jazda... Aby wsadzić GB do body musiałem spiłować jego tył i tył body ponieważ GB był za bardzo wysunięty do przodu,później wstawiłem komore,niby wszystko ok,strzelam a tu zasięg o połowę mniejszy :poddanie:

 

Z komorą HU G&P to samo...

 

Prosze o jakąs pomoc... :poddanie:

Link to post
Share on other sites

Zacznijmy od tego, że Mki JG z plastikowym body nie są wcale żadną najnowszą generacją.

 

Wkładając gb JG do body Boyi nie trzeba nic piłować, wszystko pasuje.

 

Upewnij się, że komora dobrze dochodzi go gearboxa. Sprawdź szczelność, oraz czy kulki gładko przechodzą przez kołnierz gumki. Dobrze ułożyłeś dystanser?

Link to post
Share on other sites

http://www.taiwangun.com/shop,show,1209

Chodzi o tą replike,body plastik gen niby najnowsza,mniejsza z tym,nie wnikam.

 

GB nie pasował,nie można było wsadzić pinów,był za bardzo wysunięty do przodu... W takim razie komora musi dobrze dochodzić do GB

Jak mam sprawdzić szczelność? I jak cały HU jest poskładany to normalne że kulka się zatrzymuje na tym kołnierzyku ?

Dystanser odpada bo próbowałem na H deep fire i na stockowym i bez większej różnicy...

 

Chyba dobrze dochodzi? Nie ma żadnej szparki ani nic...

http://img510.imageshack.us/my.php?image=dscn8427rk5.jpg

Edited by szymon91
Link to post
Share on other sites

Z tego co widać na zdjęciu mogę stwierdzić, że komora nie dochodzi dobrze do gb. Powinna wejść tak, żeby oprzeć się o czoło gearboxa tymi pionowymi elementami, a tu masz jakieś 2mm luzu.

 

Zdejmij górna połówkę body i wyjmij komorę. Przyłóż ją do gearboxa tak jak normalnie powinna być i zobacz, czy wchodzi. Jak nie to będziesz musiał w miejscu styku między hu a gb albo zmniejsztć średnicę komory, albo powiększyć otwór w gearboxie (naokoło dyszy).

Link to post
Share on other sites

Takie pytanko bo nadal mam lekki spadek mocy,czy można spróbować posmarować tą cześć komory HU która wchodzi do GB "maskolem" ( jest to taki płyn używany w modelarstwie który po wyschnięciu staje się jak guma która można łatwo i w całości oderwać)

Jeszcze chciałem się zapytać gdzie mogą być nieszczelności poza tym miejscem?

Link to post
Share on other sites

Mógłbyś mi powiedzieć o co chodzi z tym teflon fixem ? Jest jakiś opis na forum jak to się robi?

 

:wink: Ty chcesz dyszę obwinąć teflonem i co ci o da ??? :poddanie: chyba to że będzie się klinować w gb i komorze hop-up, teflon zejdzie po kilku strzałach szczelności to nie poprawi na 100%

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...