Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szukam Gry


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Jagged Alliance 2 <- Stara, jara i genialna.

 

Dodatkowo wiem, że ma klona w 3D niestety nie znam tytułu, również o najemnikach. Gierka również o małych wymaganiach.

 

ad

znalazłem tą drugą... hmm dużo widać czasu minęło, "Shadow Company" Jagged wygląda lepiej ;)

 

Może ktoś skojarzy, jeszcze inną grę. Wciela się w niej w detektywa. Również przypomina nieco jagged alliance, lecz jest w 3d. Całkiem spora ilość broni. Szukam tego, lecz tytuł nie chce mi przyjść do głowy.

Edited by Bat_Sirius
Link to post
Share on other sites

Bat_Sirius jako fan JA2 polecam Ci patch v.1.13 + DBBMOD. Fabuła zostaje, ale dochodzi pełno nowych takich jak kamizelki IBA, PASGT multum różnych rzeczy otrzymujemy także nową opcje a mianowicie żeby przenosić sprzęt trzeba mieć kamizelkę oporządzeniową a do ochrony, balistyczną i wiele innych. xD Jak chcesz namiary to pisz na PW.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Jeśli chodzi o niskie KOMPUTEROWE wymagania to z czystym sumieniem polecam grę wstępną dostępną w nowym dodatku do klasyki "Kobieta" ;-)

 

Ps. Może propo właśnie jakieś klasyki ? Niskie wymagania, grywalność zwykle nieporównywalna do nowinek, wraz z klimatem. A i szukać wcale nie trudno.

Link to post
Share on other sites

Ja polecę wszystkim Gorky 17(Odium). Niskie wymagania, a klimat(przynajmniej mnie) urzeka.

 

Jezu, tylko nie Gorky 17! :o Ta gra jest tak frustrująco trudna, że z trudem przeszedłem wstęp, a potem wywaliłem ją w diabły, bo nie chciało mi się powtarzać tego samego fragmentu po raz n-ty. Ale już Gorky 0 ( dobrze pamiętam tytuł? ) był niczego sobie.

Link to post
Share on other sites

Bo to, wbrew pozorom jest gra logiczna, z mniejszym nastawieniem na taktykę. Trzeba po prostu znaleźć "sposoby" i przy okazji oszczędzać na wszystkim, na broni, na apteczkach.

Ktoś kiedyś wynalazł patent, żeby obniżać koleżkom opanowanie/spokój, i strzelać do nich kolegami z pistoletu. Zwiększone w furii obrażenia z bagnetu starczyły często żeby zabić maszkarę "na raz", a obrażenia z postrzału były wielkorotnie mniejsze niż te, któe zadałby mutant.

Gorky właśnie promował ten typ załatwiania spraw.

 

Co do Jagged Alliance 2, gorąco polecam najpierw wypróbować podstawkę, a gdy już się otrzaskamy ze sterowaniem polecam przerzucić się na najnowszą wersję patcha 1.13. Razem z nim mamy dołączone New Inventory i moda HAM, a w tym packu same dziwy...

 

New inventory pozwala korzystać z różnego rodzaju plecaków, kabur, kurtek, zawieszeń itd. i w zależności od używanego mamy różną pojemność kieszeni (oraz inne rzeczy, np. różny poziom zamaskowania).

 

HAM z kolei robi jeszcze więcej. Po pierwsze widzimy już wszystkie statystyki broni i sekscesoriów w pełnej krasie (a jest tego trochę).

Dalej, polepszono działanie amunicji smugowej, która wreszcie "coś" robi. Wartości można ustawić ręcznie, uwaga, łątwo przegiąć, a bonusy są te same dla obu stron.

No i nowe zasady prowadzenia ognia zaporowego, które znacząco zmieniają filozofię używania broni automatycznej.

 

Ogółem, 1.13 to w zasadzie nowa gra. Mamy inną (acz podobną) "fizyka" gry, lepsze AI (ale wciąż głupawe miejscami), więcej wszystkiego.

 

Całość posiada bogaty wybór ustawień w pliku ini. W zasadzie prawie wszystko można wyłączyć albo zmodyfikować wedle woli (ja na przykłąd wyłączam od razu wszystkie "cuda" związane z samoobroną).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...