Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5SD6 JG nowy nie strzela


Recommended Posts

Witam,

dzisiaj dostałem mojego 1szego AEG'a i niestety nie strzela, baterie wstawiłem myślicie że może być rozładowana?? Może coś nie tak złożyłem ? I nie wiem czy nie trzeba go przeładować w jakiś sposób przed strzelaniem byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam ponownie mam natomiast teraz inny problem bateria jest już naładowana, magazynek napełniłem ale mimo to replika nie strzela i nie wiem czemu. Wiem że może się to banalne wydaje ale może ktoś mi wytłumaczy krok po kroku co po kolei mam zrobić aby wreszcie zaczęła strzelać może jakoś źle ładuje magazynek nie wiem.

Sory za napisanie posta pod postem ale nie wyświetla mi się opcja edytuj w poprzednim poście.

Edited by ReV89
Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Witam

 

Mam dokładnie ten sam problem co kolega.

Mam naładowaną baterie gb pracuje ale mag nie podaje kulek lub bron ich nie pobiera

wsypałem jedną kulke przez lufe do karabinu sprawdzilem czy strzela strzelilo i to mocno problem jest albo z pobieranie kulek przez bron albo z magiem ktory nie podaje kulek ma ktoś jakieś rady co robić ???

 

jbc mam mp5sd5 JG ... probowałem kulek 0.2 0.23 i nic ;/

Link to post
Share on other sites

Być może wina leży po stronie komory. Jakiś nadlew jest i nie przpuszcza kulek i się tam blokują.

 

Może weź hopa na zero zrób, jak to nie pomoże to też z hopem na zero wrzuć kulkę w lufę i ją przepchnij wyciorem. Jak wypadnie to dobrze jak nie to nie dobrze ;)

 

Pozdrawiam serdecznie,

grzechotnik

Link to post
Share on other sites

Mam jeszcze jeden mały problem ,jakoś sobie z nim radze ,ale wolę mieć wszystko w porządku ,a problem jest taki:

Selektor ognia nie działa dokładnie tzn gdy jest na tym ,żeby nie strzelało i dam na semi to nie zawsze przełącza albo jest na zablokowanym albo raz strzeli raz się zablokuję ,jeśli dam trochu wyżej przełącza się na auto lub nie

Pytanie: Mogę to jakoś własnoręcznie naprawić czy nie bardzo mam coś rozkręcić ,podkręcić ,poprawić ,przestawić??

Link to post
Share on other sites

Dziś się z kumplami strzelałem nie było źle zdaje mi się ,że selektor dobrze chodzi tylko muszę sobie wyczuć gdzie dokładnie ustawić go ,żeby było semi bo z auto i blokadą nie ma problemu jeśli coś się zepsuję w większym stopniu pójdzie na gwarancje... Po dzisiejszej strzelance myślę ,że jest ok

Link to post
Share on other sites

Ludzie bez obrazy, ale lepiej samemu dojść co i jak a nie zaśmiecać takimi pierdołami forum.

 

Te problemy co wymieniliście... Ehh... jak to czytałem to normalnie śmiałem się w monitor... :D

 

Ja jeszcze przed dostaniem giwery poczytałem trochę na forach i sam dochodziłem, lepiej samemu pomyśleć - tak na przyszłość lepiej... :)

 

 

Pozdro Panowie. :P

Edited by Trzewik
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...