Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning ASGSHOP 460-70fps.


Recommended Posts

Witam!

 

Chciałbym odesłac moją m15 do AsgShopu aby podwyższyli mi prędkośc wylotową kulki do 460-70fps. Bardzo mi zależy na zasięgu. Oglądałem częsci i wydają się solide ale czy tak jest? Czy sie opłaca? Czy warto? A co zyskam?

 

Proszę o porade. ;)

 

Dzieki Wielkie !

 

PzDr.

 

 

 

ps. posiadam już lvl II - 400fps.

Link to post
Share on other sites

Po dołożeniu do zestawu jakiegoś wzmocnionego tłoka opłaca się , zestaw wytrzymały , śmigał mi w Mce przez 2 lata , potem przełożyłem do SAWa a na koniec znowu wrócił do Mki i dalej działał aż Mke sprzedałem , przebiegu nie mogę określić ale sam SAW to jakieś 35 000-40 000 BB o ile dobrze pamiętam , było to na jesień 2007 .

Edited by przemek10
Link to post
Share on other sites

Przy ok. 470fps-ach (oczywiście mierzone na kulkach o m=0,2g) zasięg skuteczny do celu wielkości sylwetki będzie w granicach 60m, zasięg całkowity to ok. 70m.

Przy takich pędkościach należy używać kulek o masie ok 0,3g, które będą mniej podatne na warunki atmosferyczne. (przy użyciu kulek o takiej masie pędkość wylotowa spadnie do ok. 400fps).

Przykład: "Bajeczny 1990" napisał:

Np w moim wypadku:

- replika 480 fps (sprężyna 140, do tego zwykła więc da więcej fps w gb long, który jest w mojej replice)

- precka Systemy, a nie chińska, w dodatku przynajmniej 2 razy dłuższa niż w MP5

- komora hop-up King Arms - chwalona jako jedna z najlepszych

- gumka hop-up Systemy - chwalona za to, że świetnie podnosi zasięg i celność

 

I jeśli chodzi o zasięg:

skuteczny 60 metrów

całkowity 70 metrów

Link to post
Share on other sites

1.) Czyli przy masie 0,3g zasieg bedzie wiekszy i precyzyjniejszy aczkolwiek fps spada?

 

2.) 460fps to szkielet powinien trzymac dlugoo ... Chinczyki maja 450fps i trzyma.

Gdyby to było 520fps to napewno padnie.

 

3.) Na strzelance strzelam zazwyczaj tylko semi czyli jakies 400kulek max.

Link to post
Share on other sites

Co do penkających gerboxsów CA mogę powiedzieć że miałem M15A4 spring M120 i inne części po tuningu (ok 400fps) i GB penck :/ tak samo u mojego kumpla w CA penkł :/ Ja sie na CA zawiodłem... kiedyś robili dobry sprzęt ( mój kumpel w swojej Babuni- M15A4 Carbibe CA ma springa M120, nową gumkę, lufę i cylinder od rifle-stock, żadnych wzmocnionych części i Babunia ma już 5 LAT i strzela jak nowa. ! Natomiast moje "M" miała milion wzmocnionych części i ciągle się psuła)), ale teraz...

Może miałem pecha...

 

No i jaki piękny Offtop :)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Masz już tuning do 400fps. Więc wnioskuje że trochę już na nim strzelałeś i GB ne jest już "nowy". Moim zdaniem nie powinieneś się tym martwić, GB to loteria, jeden wytrzyma Ci m150 bez sensacji, a kolejny strzeli przy m120. Ja bym się tym nie przejmował. Potrzebujesz więcej FPS to tuninguj. Jak padnie to trzeba będzie naprawić i tyle. Tuning to ryzyko :) Ale to moje zdanie.

Link to post
Share on other sites
GWARANCJA:

1. Jeżeli replika została zakupiona w naszym sklepie wraz z usługą tuningu, to okres gwarancyjny wynosi 6 miesięcy.

 

Jeżeli dany karabin był zakupiony u nas i jest jeszcze na gwarancji (np. pozostało 5 miesięcy gwarancji) to okres gwarancyjny również zostaje bez zmian...

 

2. Jeżeli dany karabin NIE był zakupiony w naszym sklepie, lub był zakupiony u nas, lecz okres gwarancyjny już się skończył - to serwis udziela 3 miesięcznej gwarancji, na wszystkie części zamontowane przy tuningu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...