Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5 PDW [Galaxy] vs MP5-SD6 [JG]


Recommended Posts

Na wstępie poinformuję wszystkich, że jestem zielony i dopiero zaczynam zabawę z ASG.

 

Chcę kupić niedrogą ale w miarę przyzwoitą replikę. Ma służyć jako główna do czasu zdobycia funduszu na coś lepszego, później może występować w charakterze bocznej. W grę wchodzi głównie zabawa w terenie.

 

Waham się miedzy dwoma modelami:

http://www.sklepasg.pl/mp5-k-pdw-g5-galaxy-p-265.html

oraz

http://www.cog-asg.com/index.php?main_page...p;products_id=5

 

Czytałem już o obu replikach jednak brakuje mi ostatecznej opinii porównawczej. Proszę o radę i ewentualne wskazanie innych modeli w podobnej kategorii cenowej.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chcesz później robić z tego boczną, to PDW Galaxy. Jak będziesz z tym biegał długo jako z główną to możesz wziąć JG. Zasięg w stoku bardzo porównywalny, skupienie też.

Teoretycznie na JG Koledzy nie narzekają za bardzo, ale całe 3 egzemplarze które widzę dość często nie robią na mnie wrażenia jakoś lepiej strzelających, a wiem, że 2 były na początku dość felerne.

Jeszcze taka luźna uwaga, ta dłuższa lufa w JG, to w porównaniu z Galaxy jakoś mało mu daje na skupieniu i celności.

Link to post
Share on other sites

Myślę, że obie są siebie warte. Ja bym brał SD6, bo można tam wsadzić lufę 270mm, natomiast galaxy jako boczniak to niewypał IMO.

 

EDIT: zanim kupisz replikę w wypatrzonym sklepie, wejdź sobie w dział Polskie sklepy -> opinie i poczytaj o sklepie. Możesz uniknąć przykrej sytuacji.

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites

Możliwośc jest. Co do sensu, to zależy. Sam miałem MP5SD6 od JG, i stwierdziłem że body jest bardzo solidne, wielkiej potrzeby do wymiany wg. mnie nie ma. Chyba, że chcesz czuc się pewniej, albo dodac realizmu do rozgrywek.

 

PS Przepraszam że w kilku wyrazach nie ma litery "ci" ale kiedy chcę ją napisac, pojawia mi się Catalyst.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...