Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Powiem tak zakończmy ten temat mówiąc wszystkim co jest zdatne do tuningowania w L96A! firmy AGM :

 

-lufa precka

-zespół spustowy (Zero Trigger za 500 zł chyba tylko on pasuje)

-sprężyna

-gumka HU

 

Resztę części do tej repliki niestety musicie załatwić sobie sami tj. TOKARZ lub (dla inteligentnych) zabawa z częściami i przerabianie ich samodzielnie.

 

 

Jeśli o czymś zapomniałem to niech jakiś doświadczony kolega napisze co jeszcze. 8-) Pozdro

Link to post
Share on other sites

Powiem tak zakończmy ten temat mówiąc wszystkim co jest zdatne do tuningowania w L96A! firmy AGM :

 

-lufa precka

-zespół spustowy (Zero Trigger za 500 zł chyba tylko on pasuje)

-sprężyna

-gumka HU

wypadało by nadmienić, że pasuje ZT od VSR ;P. przynajmniej tak wyglądał jak kiedyś to to widziałem u znajomego. Jeśli dorwę jakąś cyfrówkę to zamieszczę foty ;P

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Hmm, może faktycznie trochę pochopne zachowanie z mojej strony było.

Do tematu: karabin z linku wygląda na to samo co jest w ofercie już sporo czasu. Czyli co, nagle ktoś kapnął się, że cylinder z AGM 002 jest kompabitylny z cylindrem od APS96? Albo to co jest pokazane w linku to jakaś nowa wersja tej samej repliki.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Powiem tak zakończmy ten temat mówiąc wszystkim co jest zdatne do tuningowania w L96A! firmy AGM :

 

-lufa precka

-zespół spustowy (Zero Trigger za 500 zł chyba tylko on pasuje)

-sprężyna

-gumka HU

 

Resztę części do tej repliki niestety musicie załatwić sobie sami tj. TOKARZ lub (dla inteligentnych) zabawa z częściami i padaperzerabianie ich samodzielnie.

Jeśli o czymś zapomniałem to niech jakiś doświadczony kolega napisze co jeszcze. 8-) Pozdro

 

 

z tego co wyczytałem na innym forum ponoć można dopasować tłumik dźwięku,ale trzeba mieć adapter http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesori...2_p_j-1433.html Na ile i czy pasuje nie wiem, nie sprawdzałem.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Wychylając się przed orkiestrę oraz narażając się na gniew (jak to czytałem wcześniej) mniej cierpliwych użytkowników chciałbym zadać parę pytań (posiadaczy oraz "ekspertów") na temat tej giwery:

 

1. Czy zestaw tuningowy Wella (Klik klik prosto w link) będzie pasować?

 

Jeśli nie:

1.a) Czy wymiana części po kolei jest sensowna czy najlepiej wszystko na raz nabyć?

1.b) Podaj propozycję co tam zakupić. (Prośba do posiadaczy tjunerów :D)

****************************************************

2. Czy po założeniu tłumika replika jest cichsza? Czy to zbędne +25 do la(n)su?

 

Jeśli tak:

2.a) Jaki?

2.b) Czy replika czasem nie jest przeciążona do przodu? (Jeśli tak: to czy ktoś ma sensowną metodę równowagi ciężaru)

****************************************************

3. Czy ktoś (nie tylko posiadacze znienawidzonej L96A1 AGM) kombinował z montowaniem noktowizora jedno-okularowego?

 

Jeśli tak:

3.a.) Czy to ma sens? :D (nie pytam o koszta, tylko czy jest to funkcjonalne w nocne strzelania)

 

________________

Przyznam szczerze, że z tego chce zostawić tylko body, które jest malowane. Całe bebechy i tak (prędzej czy później) wymienię. Ale nie mam zamiaru kupować kolejnej repliki i od nowa zbierać na podkręcenie mocy. Nie mam też zamiaru robić z niej uber pro ala wiatrówki, wystarczy jak będzie 500fps, uczęszczam na lokalnych spotkaniach, gdzie dystanse nie przekraczają powyżej 50-70m.

 

 

Otóż nie będzie ani jałowej dyskusji ani "syfu" w postach bo są moderatorzy tacy jak ja i owy "syf" wywalają, a jak ktoś podskakuje to są i na to sposoby. Można tak zrobić, że już nic nie napisze.

Tutaj najpierw się szuka a dopiero później pyta, więc spokojnie proszę!

 

Viper

Edited by VIPER-RT10
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...