Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Wg. informacji podawanych w sklepach i na podstawie informacji z http://www.gp-web.com sprawa jest jasna -

 

Siedzi tam zwykły V.2 na 8mm łożyskach.

Pewno ukłon producenta w stronę znawców tematu z zagranicy, którzy dostają apopleksji na samą myśl ,że jest tam coś czego nie produkuje Systema.

 

I tylko głupi Polacy montują M170 w stock'owym karabinie G&P...

 

Tylko modlić się aby wypuścili wersje SE z długim GB - też na 8 mm łożyskach ;D

 

ps. Tłumik QD od SR-25 pasuje bez problemów - trzeba tylko tłumik płomienia odkręcić...lub zamontować taki tłumik płomienia który nie będzie wystawać poza obrys lufy.

Edited by mk29
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Post pod postem ale trudno. Dziś widziałem i macałem... z zewnątrz elegacnio, a wewnątrz ? syf kiła i kilo teflonu. Jakaś komiczna długa dysza, oczywiście o borku możemy zapomnieć chyba, że znowu przerabianie dyszy od Auga...

 

..... :???:

 

3 posty niżej napisałem że siedzi tam zwykły GB V.2, więc jakoś do tej komory od M4/M16, trzeba to powietrze wprowadzić. Korpusy AR-10 i AR-15 różnią się długością o przeszło 4 cm.

 

Z przodu masz tulejkę w której pracuje dysza a z tyłu metalowy element , przykręcony do prowadnicy w gb - a do którego przykręcona jest kolba - taki sam patent jest w SR-25 URX, GR25, i wszystkich pochodnych AR-10 z normalnym GB.

 

Dysza od AUG'a w takim wypadku byłaby za krótka o jakieś 2 cm...

 

Co do jakości nowego GB V.2 z G&P - życzę Ci w replice podobnego.

 

Szlifierka w dłoń i sami montujemy przedłużony GB xDDD

 

Do G&P SR-25, SR-25 URX i XM110 przedłużane GB ich produkcji pasują od ręki. z autopsji.

Edited by mk29
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Mnie udało się z niego wyciągnąć 648 fps po drobnych modyfikacjach. Po złożeniu wszystkiego bez żadnego kombinowania miałem 615 fps. A czy się opłaca to już musisz sam sobie przekalkulować. Tuning przy dzisiejszych cenach części wyniesie coś ok 2000 zł jak i nie więcej.

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Witam,

mocno interesuję się tą repliką tyle że nie bardzo mam pojęcie o tuningu takiej repliki (Używałem wcześniej chinoli). Chciałbym uzyskać coś pod 450fps małym kosztem (fundusze poszły na samą replikę). Co powinienem wymienić aby coś takiego mi wyszło ;) dodatkowo zmieniam lufę na 590mm a silnik na KA Infinite Torque-Up.

 

Z Góry dzięki za pomoc ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...