Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Preclufa zaniża zasieg, mp5


Recommended Posts

Cześć, mam taki problem ponieważ kupiłem preclufe deep fire 6,04 300mm. Mam mp5 SD CA i po zamontowaniu nie wiedzę zadnej poprawy w celności ani tez zasieg sie nic nie poprawił, a powinien. MOże to wina tego, że za długa lufa do cylindra mp5, jak myślicie?

 

A pytanie poza konkursem, nic sie nie stanie jeżeli zechciał bym sobie wsadzić do mp5 silnik magnum systemy?

Link to post
Share on other sites

Firma produkująca lufę mówi sama za siebie...

Owszem możesz wstawić do MP5 silnik Magnum Sysytemy, tylko pytania po co... Czy chcesz do niej włożyć sprężynę M150 czy dla ROFU? Jeżeli dla Rofu to Systema Turbo albo ITU, High Speed Guardera.

Link to post
Share on other sites

Nie sory pomyliłem sie, chodziło mi o TURBO, nic sie nie stanie ?? w poscie nad moim chłopak opisuje ze mu strzela po dwie kulki zamiast serią, a odpowiedzi są takie ze za szybki silnik wiec tu nie będzie podobnie?

Odnosnie precki DF- są do dupy ? ale nie ma co płakac bo dostałem ją za darmo, i może dla tego he

Link to post
Share on other sites

Nie, GB stock ( jeszcze na gwarancji) chciałem wsadzić precke dla zwiekszenia skupienia i silnik SYS. TURBO no i gumke. To chyba tyle ingerencji w mp5, to ma być cqb a nie potwór 400+fps. Dodam ze mam batke firefox'a 8,4 oraz sanyo 8,4 wiec szału z prundem nie będzie.

 

co może polecieć od takiego mocnego silnika? Ca to chyba powinna wytrzymać, no nie?

Edited by Raks
Link to post
Share on other sites

Stockowa sprężyna CA jest odpowiednikiem M90 - M100. Silnik, kable, wtyczki nic nie przełoży się na moc repliki. To wszystko co wymieniłeś zwiększy szybkostrzelność.

 

Nie wiem jak te nowe lufy 6.02 DF, ale te stare są kijowe

Edited by Blad
Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi. Blad! czy ten silnik który polecasz GUARDERA -http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_128_218&products_id=3312

Jaka mi da szybko strzelność? BO wiem, że przy SYS. TURBO będe miał 22-24bbs/s

 

Jest o polowe tańszy od systemy a o ile groszy? jakiego miał bym rofa przy nim?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...