Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Blad

Użytkownik
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

 1. Lesio to teraz pytanie. Czy SCAR BOYI nada się do kupienia i zrobienia go pod CQB? Tzn. Moc na poziomie 300FPS max i w miarę duża szybkostrzelność. Zależy mi również na dużej ilości szyn RIS. Do lasu mam kałacha ze stajni CA(od dwóch lat bez awarii na 480FPS) także mi to w zupełności wystarcza i potrzebuje coś do budynku, a SCAR mi się najbardziej podoba.
 2. Blad

  Kulki GFC Rockets

  Testowałem 0.28 w SLR105 ok 480 FPS na precce Guardera. W Low-Capach PJ tną się nie miłosiernie. Praktycznie rzadko kiedy podczas serii polecą wszystkie, które miały polecieć. Druga sprawa to, że zacinają się w lufie. Dzisiaj 3 razy zacinka i na poprzednich strzelaniach też. na GG tego nie było. Głównie ten powód dyskwalifikuje u mnie kulki GF Rockets
 3. Przecież kolega napisał wyraźnie, że jak wkłada ten komplet do innej repliki to pięknie strzela. Jeżeli różne komplety wsadzone do G&P mają te same objawy to wina na 100% w GB. Pytanie tylko co... Zębatki - 100% Nie Tłok - 100% Nie Głowica tłoka Raczej Nie Cylinder i głowica Też szczerze wątpię Pozostaje dysza, ale co z tą dyszą nie mam pojęcia, może nie dochodzi do końca i większość powietrza ucieka na boki niż uderza w kulke... Ja na twoim miejscu bym spróbował przełożyć dyszę choćby z eMki G&G, którą masz. A nóż to będzie rozwiązanie problemu
 4. Impregnat antyogniowy, może dać radę... Jutro zadzwonię i się zapytam co i jak. Dzięki.
 5. No niby tak, ale jakoś nie wyobrażam sobie latania w mokrym Ghillie ze względu na ciężar :P
 6. zapalenie jest mało prawdopodobne, ale jednak możliwe, dlatego wolę zapytać, czy istnieje jakaś możliwość zabezpieczenia Ghilli
 7. Czy są jakieś sposoby zabezpieczenia Ghillii przed ogniem? Dzisiaj wziąłem kilka nitek juty i przyłożyłem do nich zapalniczkę. Moment i wszystkie sznurki zajęły się ogniem... Istnieją jakieś preparaty, lub domowe sposoby, aby z lekka zabezpieczyć to przed przypadkowym podpaleniem?(Chodzi mi tu o sytuacje na respie, gdzie niektórzy palą papierosy... Wiem, wiem trzymać się od nich z daleka, ale w razie W lepiej być zabezpieczonym...)
 8. W moim przypadku GFC 0.3 HOP UP w ogóle nie reagował... Mogłem strzelać i strzelać i nic latały blisko i na wszystkie strony świata.
 9. A sprawdziłeś, czy nie strzelił Ci bezpiecznik?
 10. Panowie, czy ktoś zakładał inną komorę HU? Jeżeli tak, to jaka i jak się sprawuje?
 11. Blad

  Najlepsze kule 028

  G&G i MadBull Zarówno na tych i na tych zasięg i celność są na bardzo dobrym poziomie.
 12. Blad

  PJ 25

  Generalnie chodzi mi o to że przy sprężynie M160 M170 Gearbox wytrzymał... Korpus PJ, CA, GP dla mnie jeden **** byle by w tym PJ w razie czego pasował Gearbox CA albo G&P. Znajdę chwilę czasu to przejrzę cały ten temat.
 13. Blad

  PJ 25

  Czy do body od PJ 25 będzie pasował ten Gearbox? http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=1488 Generalnie chcę zrobić para snajpę o mocy 550+ FPS z lufą 650mm lub 705 Pytam się bo nie wiem czy warto brać SR25 od Classica jak i tak wszystkie bebechy pójdą się rypać.
 14. Nie powiem Ci dokładnie bo nie wiem. Wiem że Guarder też robi bardzo dobre silniki. Wydaję mi się że szybkostrzelność także będzie w tych granicach.
 15. Stockowa sprężyna CA jest odpowiednikiem M90 - M100. Silnik, kable, wtyczki nic nie przełoży się na moc repliki. To wszystko co wymieniłeś zwiększy szybkostrzelność. Nie wiem jak te nowe lufy 6.02 DF, ale te stare są kijowe
×
×
 • Create New...