Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

P90 - Magazynki do P90 wszelkiej maści


Recommended Posts

Mam 3 sztuki silverback i tak.

Po stopniowym "docieraniu" jestem w stanie nabić szybko ładowarką ok 110 kulek. Resztę jak na razie uzupełniam sposobem posiadaczy lowów tm- długopisem po 2 kulki.

Testowo jeden mag udało mi się nabić 170 kulkami.

Co z tego jak płynnie działają nabite max 120-135 kulkami.

Jeśli jest więcej kulki zawieszają się przynajmniej na razie.

 

Zobaczymy co będzie dalej- możliwe,że sprężyny jeszcze się wyrobią.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jestem po testach silvereback i jak na razie pozytywnie. Przez dwa wieczory nabijałem je do ok 160-170 kulek i opróżniałem na sucho. Wa warunkach polowych ładowane bez większego pronlemu do ok 130-140 kulek i podawały płynnie do końca. Raz pełen mag nie podał po włożeniu to wyjąłem, wsadziłem ponownie i się odwiesił. W porównaniu z lowami mamy wreszcie rozsądną liczbę kulek w magu podawanie każdej kulki aż do końca nawet przy sporym rofie ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam powiem wam szczerze ze dostałem ostatnio 3 szt MiC magazynków ze SpecShopu http://www.specshop.pl/product_info.php?pr..._P90_-_68_-_MiC

i nie są takie złe wprawdzie nie miałem przyjemności bawienia Sie LOW-capami z TM ale te wyglądają całkiem porządnie i mimo czytania wszystkich opinii tutaj jestem mile zaskoczony ich wykonaniem jak za tą cenę, podawanie przebiegało bez zarzutów na auto jak i single , Wpełni kompatybilne z karabinkiem P90 firmy TM

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Szczerze jeżeli jesteś nastawiony na pno P90 dobrej firmy powiedzmy za 1000zł to kupno magów lepszej firmy już tak nie boli .

Tzn. Za chińskiej firmy dasz około 30zł ,ok . Za orginał max do 90zł . Więc mając wybór tandety a firmowej marki to wielka róźnica .

Ja mam naprzykład taką wartość sentymentalną ,że jeżeli kupuje coś co mam mi posłużyć na lata oraz aby był jakiś wygląd wizualny to wybiorę zawsze firmową .

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...