Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
kaleidoskopik

G17 [TM]

Recommended Posts

Witam.

Jestem posiadaczem Tokyo Marui Glock 17 3'rd, na gaz. Jako pasjonat broni krótkiej, zapragnąłem wymiany zamka i lufy zewnętrznej na metalowe, a i zaworu, żeby zwiększyć przepustowość i przepchać metalowy zamek. Pojawił się problem, mianowicie w zaufanym mi sklepie SpecShop sygnowane do tegoż Glocka części, jak się okazało, nie pasują. Jestem zarówno zdziwiony i rozgoryczony, bo wygląda na to, że bardzo dobry technicznie pistolet, pozostanie na zawsze plastikowy. Stąd pytanie, czy ktoś z obecnych na forum próbował takich zmian w swoim glocku (zaznaczam) marki TM (bo podobno w KSC/KWA nie ma takich problemów).

Dla jasności sytuacji oto części.

Zamek

Zawór

Lufa zewnętrzna

Guarder wydawał mi się renomowaną firmą produkującą części zamienne. A tu takie coś.

Jeszcze podam symptomy choroby.

Z tego co zostało mi powiedziane, zawór nie pasuje w ogóle, a zamek haczy o części po drodze (nie wraca na pozycje wyjściową), tak jakby prowadnica była niekompatybilna z zamkiem guardera.

Tak więc, oto jest mój apel o pomoc, ponieważ nie wiem co zrobić, a jestem zdecydowany, żeby odpicować swoje dziecko.

Ja niedawno nabylem glocka juz z założonym zestawem guardera, body + zamek, dziala jak nalezy, chociaż mogłoby być lepiej bo lufa za bardzo trze o zamek jak wraca

napisz dokładnie w czym problem to postram się pomóc