Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Buty na bardzo wąską stopę.


Recommended Posts

Mam problem z dobraniem dla siebie butów - we wszystkich stopa "lata" mi jak w jakimś wiadrze, wkładanie dwóch wkładek z pianki nie do końca pomaga, ponieważ wkładka jest tylko z dołu i trochę z boków... więc nadal po każdym przebywaniu np. w Magnumach mam pełno dziurek i bąbli. Ratunku! :wink:

 

Czy ktoś z Was ma może doświadczenie z poszukiwaniem bardzo wąskiego obuwia?

 

Amerykańskie owszem są w różnych szerokościach - wąskie to "N" a super-wąskie "XN" - tylko gdzie można takowe kupić (bo tutaj przeżywam powtórkę z dzieciństwa w czasach komuny: "Nie ma, nie ma, nie ma...")?

 

A może warto poszukać jakiś innych, nie hamerykańskich? Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

Edited by Soshka
Link to post
Share on other sites

Witam.

Na wąskie stopy są buty mając oznaczenie S

Np magnum amazon 5S, czy assault boots 8S

Przynajmniej w brytyjskiej nomenklaturze, jak to sobie hamburgery wymyśliły - nie wiem.

 

Wkładka to nie wszystko - jakie skarpetki nosisz?

Powinieneś mieć dwie pary - cienką od wewnątrz i grubą na zewnątrz. skarpetki odciągają pot od ciała i przy okazji stabilizują nogę wewnątrz buta. Oczywiście mowa tu o skarpetkach bawełnianych a nie z jakiś sztuczności.

 

Pozdrawiam.

Dunn

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...