Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Franchi SAS 12 Tactical [ASG] aka Benelli M4


Recommended Posts

Wczoraj zauważyłem taką strzelbę http://www.allegro.pl/item569240449_mosber...nowosc_asg.html Z tego co widzę jest to replika Remingtona 870 MCS, choć nie jestem pewien. Spodobała mi się nie na żarty. Podobna z tymi sheelsami do M56 EE a kurcze jednak jest inna, orisowana z pasem na sheelsy. Jakieś tam akcesoria też się znajdują. Gdyby się dało zamówić wersję z kolbą to myślę że sprzęt by był jeszcze ciekawszy. Do CQB to chyba wymarzona spluwka (V początkowa kulki rozsądna). Co o tym sądzicie?

 

 

edit by Medi. Zmiana tytułu wątku.

Link to post
Share on other sites

"WYPOSAŻENIE:

 

KOLIMATOR

 

LATARKA TAKTYCZNA

 

BARDZO SOLIDNE I DOKŁADNE WYKONANIE

 

TOWAR JEST NOWY (WYJĘTY Z ORYGINALNEGO OPAKOWANIA NA POTRZEBY ALLEGRO-ZDJĘCIA,ORAZ CELEM SPRAWDZENIA STANU TECHNICZNEGO -KILKA STRZAŁÓW)

 

WSPANIAŁY PREZENT DLA KOLEKCJONERÓW ,MIŁOŚNIKÓW,HOBBISTÓW MILITARI

 

GRATIS 200 KULEK "

 

NIGGA PLEASE.

Link to post
Share on other sites

ok - sory. ale może nie sp@m tylko OT;)

 

więc powiem Ci tak - ten facet który wystawia różny szmelc i kwadratowe na allegro ma swoją "siedzibe" na straganie w krakowie;) generalnie - nie polecam... chyba że nie będziesz płakał jak rozleci Ci sie po 2 dniach;)

 

a przy tej cenie polecam benelli. masz o nim dużo info na forum. RIS można dokręcić - ja tak zrobiłem a latarke dobrej jakości można dokręcić do montażu

 

PS: jeśli myślisz że ten zawiera prawdziwy kolimator to jesteś w błędzie;) to atrapa

Edited by HeadcrushCZ
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...