Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Baterie Firefox


Recommended Posts

Proszę o wypowiadanie się uzytkowników tych baterii pod względem wydajności i żywotności.

 

Szukałem wszędzie na forum o bateriach są różne opinie ale nic nie wnoszące. Dużo opinii jest na temat Intellecta ( Złych ) nieliczne o KAN, Sanyo i FireFoxie.

 

Chciałbym się dowiedziec przede wszystkim czy są to dobre baterie, jak spisują się w niskich temperaturach, jak szybko padają pod względem żywotności.

 

Zakupiłem FireFoxa NiMh 9.6 V 4000 mAH i zastanawiam się czy był to dobry wybór.

 

Z góry dziękuję osobom wypowiadającym się w tym wątku.

Link to post
Share on other sites

Około miesiąca temu zakupiłem baterię FireFoxa 9,6 2000mAh NiCd.

Strzelaliśmy się ostatnio w kilkustopniowym mrozie i muszę przyznać, że moja bateria padła jako jedna z ostatnich a wystrzeliłem naprawdę dużo kulek. Podczas gdy ludzie grzali batki za pazuchą bądź przy ognisku, ja nie miałem problemów ze strzelaniem.

 

Polecam.

Link to post
Share on other sites

Prawie wszystkie baterie mam firefox'y mini, zazwyczaj na 4 godziny "gęstej" siekanki w zimie (leci kole 3tysi kulek na sprężynie m120) spokojnie wystarcza jedna 9.6V 1500mAh. Kiedyś przy dłuższej imprezie poleciało koło 5tysi i lekko zaczęła słabnąć ale to było na mrozie -10C, także jak dla mnie wynik niezły.

Zawsze ładuję na ładowarce batimexa, nigdy nie rozładowuję, mam niskooporowe okablowanie, mosfet, usunięty bezpiecznik i t-connectory (to wszystko też dużo daje bo zmniejsza straty prądu).

Jak dla mnie baterie pierwsza klasa!

Edited by habib
Link to post
Share on other sites

Zawsze ładuję na ładowarce batimexa, nigdy nie rozładowuję

Warto raz na kilkanaście ładowań całkowicie rozładować baterię Ni za pomocą tej ładowarki - zwiększa to żywotność baterii. Co do Firefoxa - niczym te baterie nie ustępują markowym (Sanyo, KAN, Intellect).
Link to post
Share on other sites

Zakupiłem FireFoxa NiMh 9.6 V 4000 mAH i zastanawiam się czy był to dobry wybór.

 

Z góry dziękuję osobom wypowiadającym się w tym wątku.

 

 

Kupiłem taką samą i to używaną. Poza początkowymi problemami związanym z odwrotnego położenia kabli mogę powiedzieć, że jest to bateria godna polecenia. Ani mrozy ani długotrwałe strzelanie nie są dla niej szczególnym wyzwaniem.

Link to post
Share on other sites

Firefox 9.6V 2000 mAh - spring M140 - około 2000 wystrzelonych kulek w temperaturze dodatniej i około 1500 w temperaturze -5 stopni C.

 

Firefox 9.6V 2000 mAh - spring M125 - około 2500 wystrzelonych kulek w temperaturze dodatniej i około 1500 w temperaturze -5 stopni C.

 

Firefox 9.6V 1100 mAh - spring M140 - około 1500 wystrzelonych kulek w temperaturze dodatniej i około 1000 w temperaturze -5 stopni C.

 

Dwie pierwsze ładowane i rozładowywane po każdej strzelance na ładowarce http://www.taiwangun.com/shop,show,689

Ostatnia na shitładowarce dołączonej do repliki.

Link to post
Share on other sites

Ja posiadam od ok. 2 miesięcy 9.6V 1500mAh Firefox'a - świetne aku, 1000 kulek na sprężynie m120 i temp. poniżej zera - bardzo niewielki spadek ROF'u, myślę, że spokojnie jeszcze raz tyle by wystrzelił i strzelał dalej ;-). Godne polecenia akuku.

Link to post
Share on other sites

Ja użytkuję od roku 9,6 1500 mAh przy m120 i jestem naprawdę zadowolony, po takim czasie nie ma większego spadku pojemności ani napięcia (za każdym razem rozładowywana), spokojnie daje radę, gdy naładujesz dzień-dwa przed zlotem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...