Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK z szyną na deklu i niestandardową kolbą.


Recommended Posts

Witam!!

 

Pytanie jak w temacie, tylko trochę sprecyzuję.

Chcę odtwarzac WP i szukam repliki Ak podobnej chociaż trochę do berylka.

Najlepiej jak była by czarna.

Chciałbym żeby miała jakiś sensowny zasięg skuteczny, wyglądała w miarę dobrze (full metal najlepiej).

Moje fundusze na replike to góra 800złotych. Cieszyłbym się jak by miała duże mozliwosci tuningu wizualnego. :lol:

Znalazłem: http://www.taiwangun.com/shop,show,1143

http://www.taiwangun.com/shop,show,1409

Nie wiem jak one sie sprawują, jaki zasieg, jak z awaryjnością.

Prosze o pomoc i jakieś wasze propozycje.

 

Pozdrawiam B.

Link to post
Share on other sites

Ten pierwszy to "taktyczny" AKM, a ten drugi to ak-74, który jest znacznie bardziej podobny do Beryla, a szczegolnie Tantala, możesz do niego dokupić [np. na allegro] Berylowską/Tantalowską kolbę i frontgripa i będzie git, a jeżeli chcesz mieć 100% kopię Beryla, to 800 zł nie wystarczy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

To, ze miałeś 6 karabinów cymy wiosny nie czyni. Ja miałem 2 karabiny JG (G36C i HK416) i chodziły jak miód. Myślisz, że czemu G36C jest jedną na najbardziej polecanych replik? Bo jest dobra :P

 

Co do posta Felgi

 

Ten pierwszy to "taktyczny" AKM, a ten drugi to ak-74, który jest znacznie bardziej podobny do Beryla, a szczegolnie Tantala, możesz do niego dokupić [np. na allegro] Berylowską/Tantalowską kolbę i frontgripa i będzie git, a jeżeli chcesz mieć 100% kopię Beryla, to 800 zł nie wystarczy.

 

Bollocks mój drogi. W tej replice nie da się zamontować kolby z Beryla/Tantala. Kolba z Beryla jest łamana na prawa stronę a nie na lewą jak w ruskich AK, co więcej montowana jest na miejscu kolby stałej.

 

Co do szyn to jest mnóstwo modeli pasujących do AK-74, czy wz. 47, więc kupując replikę można już dość tanio jakąś dorwać, np. szyna Cymy za 50 zeta bodajże.

 

Ogólnie do wzorowania się na WP to zwykłe AK-74, najlepiej z czarnymi okładzinami jak CM.031 czy AK firmy Boyi. Ew nowe kałaszki Cymy.

Edited by zombie_snake
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...