Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[SKLEP] - Camo.prv.pl [ NIE POLECAMY ][ JUŻ NIE ISTNIEJE ]


Recommended Posts

No i sami sie przekonaliscie jacy z nich kretacze... A tekst z wyjazdem do Niemiec to normalka, czesto tak gadaja, chociaz siedza na tylkach w swoich domkach... Mi mowili to 3 razy w ciagu miesiaca, nie polapali sie, ze ja to ta sama osoba i 3 razy glupot sie nie powtarza... Trzema slowami(+ i): nieodpowiedzialni kretacze i skurwiele...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam nadzieje, że przez kolejnego bezsensownego posta o kulkach nikt nie kupi tam AEGa i nie bedzie czekał do usranej śmierci na kase, bo dostał bubla. Może i mój też jest bezsensowny, ale drażni mnie coś takiego, jak ludzie mają problemy typu: czekam na 1000 zeta 2 miesiące a ktoś cieszy sie że dostał kulki. Wedle uznania post do wywalenia, najlepiej razem z poprzednim.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Kilki to jest jedyny towar ktory mozna tam zamowic bo sa tanio i nie sa kwadratowe :wink: .... jeszcze

 

[ Dodano: 24.10.2005, 17:04 ]

No wreszcie, po póltora miesiecznym oczekiwaniu zakonczyla sie moja przygoda z Camo :lol:

 

Werdykt koncowy brzmi:

1. Dostalem nie ta replike co zamawialem ( zamiast mp5a4 dostalem a2 - wiem roznica znikoma ale sam fakt )

2. Replika miała czarny gearbox 8O ( ci co wiedza to wiedza o co chodzi :wink: )

3. Po odeslaniu paki byly klopoty z odbiorem i zwrotem kasy, musialem odsylac paczke 2 razy :x dzwonic pytac itp itd

4. Kontakt z obsłóga jest dobry (zawsze odbieraja.... i zawsze maja wymowke :P ) ale tutaj mały +

 

Ogolnie nie polecam

 

P.S. kulki sie opłaca brac :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Szkoda ??

 

Moim zdaniem sprawiedliwości stało się zadość !! Ci oszuści tak kantowali , sprzedawali uszkodzone Aeg-i , zwlekali miesiacami ze zwrotem pieniedzy i nie przysyłali obiecanych rekompensat za czekanie !!

 

 

BARDZO DOBRZE im tak !! Nie zebym popierał złodziejstwo ale Camo-shitu akurat nie jest mi żal ani troche !!!!

 

 

Jedyne co mnie martwi to czy u nich na "serwisie" nie leżały zadne aeg-i do naprawy !! Bo znajac tych Panów , poszkodowani użytkownicy nie mają co liczyc na zwrot pieniędzy za ukradziony sprzęt !! :? :|

Link to post
Share on other sites

Bez przesady Nanteris. Ja też nie lubię Camo, ale nikomu nie życzę straty kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jeśli nie są ubezpieczeni od kradzieży, a spółka nie jest z o.o. to są udupieni na taką kwotę osobiście. Nikomu nie życzę.

 

BTW mogliby podać numery m15, albo co, bo bez tego i tak się nikomu nic nie udowodni.

Link to post
Share on other sites

A może byli jednak ubezpieczeni od kradzieży i niezbywalny towar nagle zamienił się na żywą gotówkę (może nie tyle co z marżą, ale cóż... żywą gotówkę).

Tego jednak w moim pojęciu nie ma jak sprawdzić. Tak czy inaczej kradzieży nikomu nie życzę.

Link to post
Share on other sites

A tak wogóle to dziwi mnie trochę fakt kradzieży w tak "specjalistycznym" sklepie.. W końcu AEG-i i akcesoria do nich to nie jest jakiś super chodliwy towar i raczej ciężko będzie szybko pchnąć taką ilość trefnego sprzętu....

Rynek nie jest jakiś super wielki i IMO raczej łatwo policji będzie go monitorowac... Jakieś to dla mnie dziwne..

No chyba że była to robota na zamówienie i cały towar jest już gdzieś na wschodzie :|

Link to post
Share on other sites
Nie rozśmieszaj mnie. Jakiej policji Very Happy . Naszej? Polskiej?

 

Z tego co wiem to są sprawą bardzo zainteresowani, a chłopaki z Camo dostają parę telefonów dziennie od nich z tym samym pytaniem: "Czy na pewno nie można tego przerobić na broń ostrą?" LOL... (albo raczej ręce opadaja)

 

Ale fakt, jak się ostatecznie przekonają, że to zabawki to pewnie odpuszczą.

Mi po włamie do samochodu po 2 tygodniach przysłali zawiadomienie o umorzeniu śledztwa z powodu nie wykrycia sprawców... :(

Link to post
Share on other sites

Nie ma sensu debatować, kto, dlaczego i gdzie ten sprzęt jest. Nie ukrywam, że jak dowiedziałem się o kradzieży przypomniałem sobie jak kiedyś przez jakiś misiąc czy dwa czekałem aż dostane jakiegokolwiek działającego AEGa i sam fakt, że wynieśli im pół? cały? większość? (nigdy tam nie byłem więc nie wiem) tego sklepu mnie nie zmartwił. Ale możliwe, że sobie przypomnieli o nas, niezadowolonych klientach i pomyśleli.... sprzedajemy stare MP5tki, robimy ludzi w ciu%a, to może być któryś z naszych wielu klientów, w sumie wiekszość z nich oszukaliśmy.

 

Reasumując zostali ukarani w najgorszy z możliwych sposobów, znając życie policja nic nie zrobi, a wątpie, że ktoś zakapuje sprawców, jednak te 5 tys. kusi... Po ptokach.

 

Pozdrawiam,

prusak.

Link to post
Share on other sites

Jeśli okradli ich jacyś goście co chcieli zrobić biznes z zagranicznymi lub polskimi maniakami to jeszcze dobrze...

 

Jeśli - tak jak to niektórzy tutaj dedukują - Camo same się okradło, to też nie jest źle. Odszkodowanie dostaną, może pozwoli im to na pewne reorganizacje i stworzenie jeszcze lepszej oferty niż dotychczas (osobiście wątpię w taki scenariusz – w to że celowo się sami okradli, nie w to że nie chcą się rozwijać).

 

Gorzej jeśli okradli ich jacyś ambitni blokersi którzy użyją replik do działalności przestępczej na terenie małopolski…

Link to post
Share on other sites

Z całym szacunkiem ale pier.....e, dla mnie nie maja znaczenia moje osobiste odczucia wzgledem tego sklepu i co sadzoą o nim inni. Kradzież to kradzież i jest to zwykłe skurczysynstwo. Gości ktorzy to zrobili powinno sie powywieszać za jaja na latarniach na rogatkach miasta.

Link to post
Share on other sites

Otóż w CAMO znajdował się mój G17 z dwoma magami.

Był tam w serwisie bo nie wiedzieć czemu robił syfon na obu magach.

 

I razem z innymi serwisami ktoś go zachachmęcił jak i resztę szpeja z CAMO.

 

Moja 17 jest stokowa ale nosi specjalne oznaczenia.

 

Każdy element swojego sprzętu oznaczam w tylko sobie znany sposób. Takie zboczenie z pracy.

 

Oprucz tego miał przewiercony chwyt i zamocowaną tam samoróbkę smycz z zielonego parakorda z gumą w środku tak aby smycz była elastyczna. Na końcach korda są przyszyte pętle z linki z plecaka ALICE.

 

JAK KIEDYŚ SPOTKAM KOGOŚ Z MOJĄ 17 ALBO JEJ ELEMENTAMI KTÓRE ROZPOZNAM TO POSTĄPIE JAK CZEKIŚCI !!!!!

 

Rozumiem jak kto się wk.... na CAMO ale dlaczego ja i inni obrywamy za to po nerach.

 

NIENAIDZĘ SPRAWCY

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...