Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[SKLEP] - www.FireArms.pl (zlikwidowany)


Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

FireArms ogólnie jest spoko do kupowania, sprzedawca zawsze ci poradzi co wybrac itd.Ale nieradzie w nim serwisowac giwer. 26.04.06 oddałem m15a4 do naprawy.Po pierwszej strzelance coś sie z elektryką zwaliło.Sprzedawca mi powiedział że styki niekontaktują i że jest to drobnostka.Zapytałem sie czy zrobią go na za tydzień bo akurat mam strzelanke.On że "jasne, do tego czasu zdąży na karabinie kurz osiąśc".Jest 05.05.06 dzwonie i pytam sie czy już zrobili, sprzedawca że "jeszcze nie", a będzie na dzisiaj zrobiony, "raczej nie".Rozbierac guna niechciałem bo straciłbym gwarancje ale wydaje mi sie że styki naprawia sie w 15 minut :evil:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dawno temu kupowałem u nich szyne do mp5. Było sporo czasu (ponad tydzień) do zlotu, na który planowałem sobie zabrać już gotowe piękne mp5... Paczka przyszła prawie po 2 tygodniach. Na maila nie odpowiadali... A jak dzwoniłem to dwa razy, koleś do końca nie wiedział co chciałem zamówić, bo czyta czyta i, zapomniał?

 

A co do splajtowania tego sklepu, to się nie ma co dziwić. Nic nie przychodzi nowego, ceny spadają... Konkurencja ich pobiła

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ze swej strony mogę jedynie ostrzec przed beznadziejnym kontaktem z firmą. Telefonów nie odbierają, chyba że akurat masz szczęście zastać kogoś. Na maile odpisują śrdnio raz na dwa trzy tygodnie - porażka.

Generalnie trochę mi szkoda że odpadają na margines rynku, ale może to tylko przejściowe problemy.

Link to post
Share on other sites

No to masz szczęście, że wogóle ktoś Ci odpisał. :wink: Z informacji na stronie wynika, że zlikwidowali już sklep stacjonarny i zostawili tylko internetowy. A ze sposobu prezentacji towaru wynika, że chyba szykują się do likwidacji.

 

Jedyne co się tam nie zmienia to wszechobecny bałagan :twisted:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

No nie wiem w czym problem.

Zamówilem montaż do mp5 i maga do glocka 18c (100BBs) i cośtam jeszcze. Widziałem ceny w ich sklepie i byly takie zwykłe. Nie zauważyłem że na głównej maja jakiś inny cennik. Zadzwonili do mnie, powiedzili że ceny maja niższe, facet przeliczył i powiedzial mi cene o prawie 50zł niższa. Dodał że wyśle priorytetem za zaliczeniem. Zgodziłem się i dwa dni later mam dostalem paczke. Wszystko działa i jest sprawne. Żadnego wałka.

Dodam że troche sie przeraziłęm, bo po moim zamówieniu przeczytalem ten wątek :/

Już chciałem pisać że rezygnuje z zamówienia...

A tutaj taki psikus. Zapytałem sprzedawce dlaczego tak się dzieje jak tutaj w topiku jest. Powiedział, że maja jakieś reorganizacje czy cus...

Dla mnie ważne ze sprzęt tanio dostałem.

Link to post
Share on other sites

Jeśli sklep jest rzeczywiście w fazie likwidacji to trochę ryzykowne wydaje się kupowanie tam poważniejszego sprzętu wydaje mi się troche ryzykowne - bo do kogo się zwrócić w razie reklamacji towaru jak sklepu już nie będzie?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Witam.

 

Podobnie jak kolega cyku chciałbym się dowiedzieć, jak to jest z FireArms? Działają, czy nie? Upatrzyłem tam sobie G36 od TM, który jest tam 200z tańszy, niż w innych sklepach, ale boje się kupować coś w sklepie, kiedy nie jestem pewien jego przyszłości. Z góry dziękuje za odpowiedź.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Drogi sirrafael!

Dziękuję za pouczającą i wyczerpującą odpowiedź. Muszę jednakże stwierdzić, że na moje 2 maile do tej pory nikt nie odpowiedział i szczerze mówiąc nie dziwie się, bo jakby ktoś mnie zasypywał mailami, w rodzaju "czy pański sklep jeszcze istnieje?" to też bym pomyślał, że to jakiś żart. Otóż pogłoski o likwidacji sklepu usłyszałem tylko NA TYM forum i NA TYM forum chciałbym usłyszeć wiarygodne potwierdzenie tej informacji. Inna rzecz, że połączenia w Polsce kosztują niemało i nie zamierzam wydawać niepotrzebnie pieniędzy, kiedy mogę dostać szybką i treściwą odpowiedź od kogoś, kto ostatnio tam robił zakupy i może rozwiać moje wątpliwości, co to tego sklepu. Zwłaszcza, że nie jestem w pośpiechu, na AEGa dopiero zbieram, ale chce mniej więcej zaplanować wydatki.

 

POZDRAWIAM

 

PS. Sorry za długą wypowiedź.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...