Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Polecę ci takiego

 

http://www.taiwangun.com/shop,show,1251

 

strzela trzema kulkami naraz ładowany z szelsa i dodatkowo jest produkowany w trzech długościach (pełnej długości lufy z kolbą , krótkolufowy z kolbą i bzekolbowiec z krótką lufą)

 

strzelba jest nieżle wykonana i stanowi chyba najlepsze wypoziomowanie jakości do ceny

 

Słuchaj kolegi Arenda. Chyba najlepsze rozwiązanie płynie z jego propozycji. W 2 kolejności to ten Mosberg, a ten Tactical to mi jakoś nie wygląda, nie wiem czemu...

 

Osiągi mają bardzo zbliżone, więc to raczej będzie kwestia upodobań co do wyglądu.

 

Najlepiej pomacaj sobie, jak masz możliwość każdą taką i najprędzej się dowiesz, która z tego typu replik najlepiej leży w twoich łapkach.

 

Z benelkami będzie najłatwiej wybrać, bo są 3 wersje, a i strzelba bardzo przyjemna sama w sobie.

Link to post
Share on other sites

hmmm powiem tak duzo sie naczytalem na tym forum o różnych shotganach i moge smialo stwierdzic ze najlepszym dla mnie rozwiazaniem " jak na poczatek":D bedzie MOSSBERG 590 wresja LONG . W glównej mierze chodzi mi o moc i celnosc a w tym akurat przoduje . W najblizszym czasie zaopatrze sie na TaiwanGun bo tam z czego co sie dowiedzialem sa dobre i sprawdzone repliki.

 

Dzieki za info....:)

 

Pozdro.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...