Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M15A2 Rifle CA


Recommended Posts

Witam , planuje zakup tej otóż repliki , mam spory dylemat czy A2 czy A4 różnica 200 zł i tylko rączki transportowej , odrazu przy zakupie chcę kupić mocowanie do lunety na rączce transportowej i ją tam umieścić (o czym później) . Tylko właśnie w A4 jest ten wybór , zawsze można zdjąć i dla odmiany lunete zamocować na szynie standardowej . Nie widziałem zbyt wielu M15 z lunetami i nie mam jak porównać wyglądu. Więc chciał bym się trochę was poradzić bo może jest jeszcze coś czego nie wiem a pomogło by podjąć mi decyzje.

 

Druga sprawa, słyszałem że cienko w emk'ach z dystanserem i hopkiem , więc kupując replike poprosił bym o zamiane dystansera na http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2221 i hopka na http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=55 .

Co do precki sam nie wiem, chyba się wstrzymam jeszcze .

 

I odnośnie szyny na rączce jestem calkowicie zielony, jak z tym montowaniem na rączce transportowej, trzeba szyne jakąś kupić ? czy tylko montaż ?

 

Bardzo prosił bym o pomoc i łagodne pojdejście iż jestem początkującym maniakem :P

Edited by YouGotOwned
Link to post
Share on other sites

Jak chcesz na rączce to kupujesz szyne(~35zł) i tyle.

 

To czy A2 czy A4 zależy bardziej od gustu chociaż montując na rączce luneta jest wyżej.

 

Gumka, dystanser dobry.

 

Moim zdaniem... kupiłbym A4.

 

A co do precki jak chcesz lunetę to zainwestuj w precke. ;P

Edited by Kalashnikov
Link to post
Share on other sites

Zasadniczo nie mam wcale xD Ale replika 1200 +100 na batke i zostaje mi jeszcze ok. 100 zl z czego kupuje hopka za 35 + dystanser za 30 wiec zostaje 25 zl xD tak ze przydalo by sie cos taniego zeby nie zbierać zbyt długo. Myslalem nad precka CA ale nie ma ich w ASGshopie a one są metalowe więc dobra sprawa, systemy są z mosiądzu tak że lipa na mrozie , znaczy no lipa , większe prawdopodobieństwo na zbloczenie kulki.

Link to post
Share on other sites

Nie wiesz co piszesz. xD. Pokuś się na A4 później dokup lunetę z precką. Miałem "precke" CA jeżeli to można nazwać precką... Systema przybiła CA 3razy.

 

PS. Aha jak możesz to do tych 25 co zostanie dołóż 100 i kup porządną ładowarkę mikroprocesorową naprawdę ułatwia życie i działa dobrze na batkę. ;)

Edited by Kalashnikov
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...