Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jeśli w ogóle można fachowo odpowiedzieć na pytanie kiedy padnie szkielet w dodatku chiński (choć imho akurat cyma jest dość dobra ). Znawcą nie jestem jednak według mnie to loteria może wytrzyma parę tys a może kilkanaście i więcej. Zalezy czy masz zamiar strzelać semi czy auto : O

Jednakże popieram siridar'a to co jest w stoku jest wystarczajace a nawet za dużo do strzelania auto .... a jeśli już tak bardzo Ci zależy na tunningu to zainwestuj w bore up, preclufe i gumke systemy zwiększy się zasięg i celność.

Link to post
Share on other sites

Testy na cm.042 i m140 (full stock i full auto - 12v akumulator - wsparcie) wskazały, że szkielet jest mocny, po 10k kulek w ogniu wsparcia szkielet był cały w bdb stanie. Jeśli w cm048 jest ten sam szkielet, to powinien m160 wytrzymać.

 

Nie wiem czemu ludzie obrabiają dupe chinolom. To nie jest era wella, który się potrafił sypać po 3-4 tyś kulek. Chinole poszli do przodu i jak dla mnie wole kupić emke JG i body boyi, niż kupić emke GP. Jak dla mnie chinole są na równi, jeśli nie wyżej z "markowymi"replikami. Sam strzelam z chinola, pomimo, że mam jeszcze GP.

Link to post
Share on other sites

Ten zestaw poradzi sobie w tym GB bez problemu. Zrobiłeś dobre zestawienie. Szkielet wytrzyma sporo. Pomyśl jeszcze czy nie lepiej będzie wstawić M140 tak aby swobodnie posługiwać się także ogniem ciągłym (3-5 kulkowe serie).

 

Reffi zwróć uwagę na zapadkę przeciwpowrotną (antireversal) i jego sprężynkę; musi działać bez zarzutu inaczej tłok zostanie pozbawiony pierwszego zęba.

Link to post
Share on other sites

Witam,mam pytanie czy kupujac sprezyne guardera m160,ten zestawik http://www.taiwangun.com/shop,show,866 i do tego batke jakas 10.8,bedzie to dzialac;s,to ze szkielet predzej czy pozniej padnie to wiem ale kiedy:P?

 

Osobiście bym wolał tłok Prometheus'a/Deep Fire'a- lepszych nie ma rynku.

 

Chyba ze dokupic jeszcze szkielet GB wzmocniony Ca i Zestaw Cylindra Deepfire.

 

Szkielety CA są nie powiem co warte(najlepiej G&P/System'a/DF), a zestaw cylindra DF'a ma płaską głowicę tłoka - powodzenia przy takiej sprężynie. Kup najlepiej tłok DF'a z tyt. zębami., BU Guardera, STU CA/Systema (stówa różnicy, osobiście do CA nie mam zastrzeżeń co do zębatek) - helikalne mają drobne ząbki, które lubią się sypać i potem zębatce łyso i jakąś NiCd Sanyo RC 10,8 (zakładam, że masz mikropro.)

 

Jak chcesz używać full auto bez problemów to co wyżej + STU + SP140, jak kolega wyżej pisał, ale serie na prawdę krótkie ;-). Do tego najważniejszy wg. mnie zespół w replice, gumka + lufa (KM Head/Prometheus/System'a) + dobre kulki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...