Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Montaż kolimatora na FA M.A.S. lub Ak47 bSpecnaz


Recommended Posts

Wacham się nad kupnem FaMasa tudzież beta specnaz, niestety zmuszony jestem kupić kolimator, w związku z tym mam pytanie.

Czy będę zmuszony kupić szynę żeby zamontować na niej kolimator?

Podejżewam, że w przypadku wybory famasa nie, ale wolałbym się upewnić. Jeżeli zdecydowałbym się na beta specnaz to jaką szynę kupić(czy cena i sklep ma znaczenie). Druga sprawa to silnik w famasie, EG560, czy wpływa to na zasięg lub celność. W specnazie jest silnik EG700. Czy mam rozumieć, że im lepszy silnik tym lepsza broń. Proszę o pomoc....

Link to post
Share on other sites

Na b-specnazie musisz zalozyc montaz - jak na razie u nas widzialem popularne "jaskolki" - np Guardera po 48$ , G&G po 56$ , Justa po 48 $. U nas chodza po mniej wiecej 200-300 PLN - zobacz na Machinegun.pl , FireArms.pl.

Jest tez montaz prosty K2 za 42$ ale nie widzialem go w naszych sklepach ( ja go wlasnie mam dzieki uprzejmosci innego maniaka).

 

Do "famasa" szyne robi np Marui i jej koszt to 25$.

 

Do obydwu modeli szyna jest raczej niezbedna by moc zamontowac kolimator na tyle trwale by nie spadl on w trakcie (heh wogole warto pominac fakt, ze ktos naprawde chcialby to zrobic bez szyny).

 

Sprawa osiagow "famasa" byla tu juz rozstrzasana nie raz - polecam lektura wczesniejszych postow (opcja "szukaj" powyzej). Jesli chcesz poczytac o nim i o b-specnaz to tu masz linki :

http://www.arniesairsoft.co.uk/beta/html/n...s_f1_review.htm

http://www.arniesairsoft.co.uk/beta/html/n...snaz_review.htm

 

Ja mam b-specnaz - jak na razie przekonalem do niej 2 osoby i one rowniez sa z niej zadowolone.

 

Wszystkie dane dolarowe sa w oparciu o www.wargameclub.com .

Link to post
Share on other sites

Szybkie info bo i tak siedzie przy kompie hehe -swieta swietami a obowiazki obowiazkami....

 

Co do montowania.. - nie wiem co to ma byc bo sie link nie wyswietla ale jesli chcialbys probowac bez szyny na chwycie transportowym FaMas'a to moglbys to zrobic ale wszystko zalezy od montazu. Po drugie musialbys to raczej wzmocnic np tasma albo jakimis pierscieniami zeby ci nie spadl.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Czy znacie jakies inne sposoby mocowania optyki do Bety oprocz kupna montazu za ćwierć tysiaca złotych :? ? Czy probowal ktos przykrecic szyne 20mm w miejscu gdzie na śrubkach przykrecony jest celownik (przeziernik czy jak to sie nazywa :wink: )?

Link to post
Share on other sites

Ja mam ten sam problem, nie chce wydawać tyle kasy na kawałek pociętej, pogiętej blachy. Oczywiście można przykręcić do odbudowy baterii ale jest to część ruchoma którą łatwo zdjąć przez co rusza się ona na boki, gdybyś przykręcił kolimator to zapewne przy gwałtownych ruchach bronią kolimator przechylał by się w lewo-prawo. Mam już kilka pomysłów na montaz i za pare dni będe coś robił. Napisze co mi wyszło za jakiś tydzień.

Pozdrawiam Szpadel.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

jesli chodzi o drewniane szyny, to Miron wykonał takowa do mojego Specnaza :D. Teoretycznie spelnia standard RIS - handgrip wchodzi i sie trzyma. Trzeba ja pomalowac. Szyna sie nie chwieje - srubki dociskaja do tej aluminiowej rurki ktora znajduje sie w srodku (kto rozbierał Specnaza to wie o co codzi :wink: ) i cała góra jest sztywna. Trzeba mi teraz jakąś optyke, zeby przeprowadzic testy, czy to w ogole ma jakis sens :).

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...