Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, szukałem ale sie nie doszukałem, szukam jakis informacji na temat tłoków BFT

LINK :http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_128_140&products_id=4917

 

W związku z kryzysem ofery w sklepach są bardzo marne więc dużego wyboru nie ma więc mam jeszcze pytanie czy tłok o zwężonej szerokości zębów pasuje do standarowych zębatek? Podobno tak ale szukam jakiegoś potwierdzenia tej informacji.

 

PS. Informacje te są może gdzieś dostępne ale za to bardzo trudne do znalezienia. Ja nie znalazłem.

Link to post
Share on other sites

Tłoki z zębami o pełnej szerokości i ze zwężonymi to bardzo często te same produkty, tyle, że ten drugi trafia jeszcze pod frezarkę ;)

 

Krótko mówiąc - tłok o zwężonych zębach można stosować do każdego typu zębatek (standardowych, TU, STU, ITU itp).

Link to post
Share on other sites

Np po downgradzie z zębatek UTU / ITU do "szerokozębnych". Nie trzeba kupować nowego tłoka. Ewentuanie instalacja go w replice, która w przyszłości może być tuningowana do takich zębatek.

Jedyna wada jaka przychodzi mi do głowy to mniejsza wytrzymałość zwężonych plastikowych zębów. Z metalowym Deep Fire nie powinno być żadnych problemów.

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Wiem, wiem powinienem dostać złoty szpadel, ale po co tworzyć nowy temat :wink: .

 

Chciałem się zapytać czy ktoś przy tym tłoku: http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?manufacturers_id=121&products_id=716 , próbował strzelać na SP130? Chciałbym sobie takiego springa sprawić i niby mam odpowiedni tłok do niego, ale wolę się zapytać czy ten "wzmocniony" tłok na prawdę jest taki wytrzymały. Z racji tego, że sprężyna ma być wpakowana do szturmówki chciałbym aby ten tłok wytrzymywał SP130 nie tylko na semi, ale również na krótkich 3-4 kulkowych seriach.

 

A więc w skrócie: wytrzyma czy nie wytrzyma krótkich serii na SP130?

Link to post
Share on other sites

Wiem, wiem powinienem dostać złoty szpadel, ale po co tworzyć nowy temat :wink: .

 

Chciałem się zapytać czy ktoś przy tym tłoku: http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?manufacturers_id=121&products_id=716 , próbował strzelać na SP130? Chciałbym sobie takiego springa sprawić i niby mam odpowiedni tłok do niego, ale wolę się zapytać czy ten "wzmocniony" tłok na prawdę jest taki wytrzymały. Z racji tego, że sprężyna ma być wpakowana do szturmówki chciałbym aby ten tłok wytrzymywał SP130 nie tylko na semi, ale również na krótkich 3-4 kulkowych seriach.

 

A więc w skrócie: wytrzyma czy nie wytrzyma krótkich serii na SP130?

 

 

M130 to nawet stockowy tłok cymy czy jg wytrzyma.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...