Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gunfun.sklep.pl


Recommended Posts

Tak kupuję w tym sklepie, bo mam do niego 20 min jadąc rowerem z chaty ;-). Pracuje dwóch Kolegów (jeden znany szeroko również na tym forum), nie mam zastrzeżeń, tym bardziej, że ostatnio Chłopaki zaczęli ściągać G&G w interesujących mnie gramaturach i po dobrej cenie ;-).

 

Poproszę o sklejenie z poprzednim postem.

Dostałem wczoraj burę za "niepamiętanie" o uroczej Koleżance z jej różowym HelloKitty Klockiem ;-), ale ona zawsze na zapleczu, to i zdarzyło mi się zapomnieć ;-).

Link to post
Share on other sites

Dają rade, i uroczo spaczeni Panowie i przemiła szefowa : >. Kuleczki G&G, serwis na miejscu, czego sie nie zachce to sciągną, chociaż czasem maja opory co do spodni. Repliki w przystępnych cenach i co najważniejsze w pełni sprawne ;]

 

Pozdrawiam

C.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Musze sklep pochwalić (a czesto tego nie robie), obsługa naprawdę dba o klienta, jakiś czas temu poprosiłem o sprowadzenie trudnodostępnego produktu, właściwie nie licząc na powodzenia, jak widac dla załogi gunfuna nie ma rzeczy zbyt trudnych i sprzęci przyszedł gdy tylko pojawiła się w kraju.

 

Widze że Szczecin doczekał się w koncu sklepu ASG z prawdziwego zdarzenia.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Wrażenie nie fajne ... nie robiłem zakupów ale z pytaniem która gumka hu bedzie najodpowiedniejsza do 400+- fps napisali mi że zapraszają do sklepu lub prosza o wysłanie i koszt serwisu ~20zł dopasuja mi gumke ... żałosne jak dla mnie ...

Link to post
Share on other sites

Wrażenie nie fajne ... nie robiłem zakupów ale z pytaniem która gumka hu bedzie najodpowiedniejsza do 400+- fps napisali mi że zapraszają do sklepu lub prosza o wysłanie i koszt serwisu ~20zł dopasuja mi gumke ... żałosne jak dla mnie ...

 

Szanowny kolego MoniT zapomniałeś dopisać że po wymienieniu kilku opcji ( producentów ) jakie mamy na chwilę obecną w sprzedaży zadawałeś kilkakrotnie te same pytania to raz a dwa , napisaliśmy Tobie że możemy taką wymianę przeprowadzić co nie jest jednoznaczne z tym że masz nam wysłać replikę.

 

Żałosne w Twojej sprawie jest chyba coś innego ;-)

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Moja historia z serwisem GunFun

 

Wymieniłem okablowanie na niskooporowe, lecz nie do końca byłem zadowolony - dopiero po upomnieniu się zamontowano złączki w kolbie (żeby wogóle można było rozkręcić replikę m4a1 ). Druga rzecz - wymieniono mi kilka części w gearboxie (między innymi sprężynkę na guardera m120) po tuningu replika miała ok 340 fps... Dopiero po rozkręceniu i skręceniu we własnym zakresie uzyskała odpowiednią moc do sprężyny. Generalnie nie byłem zadowolony z serwisu, koszta 2x20zł za serwis + koszty podzespołów. Sam zrobiłbym to conajmniej tak samo.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...