Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ghost Recon 2 :D



Recommended Posts

Panocki :P jak wiadomo od 8 kwietnia, Ghost Recon 2 jest oficjalnie w produkcji ;) zostanie zaprezentowany na tegorocznych targach E3 (maj)... zapewne wtedy tez pojawia sie pierwsze screeny :> jezuniu :P nie moge sie doczekac, to bedzie wspaniala gierka ;)

Sporo mozecie sie dowiedziec nt. Ghost Recon 2 na stronie fanowskiej

www.ghostrecon.net

:) oraz aby cos wiecej przyblizyc.. tym nie rozumiejacym angielskiego :>

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=12890

 

oraz strona GR2 :D

www.ghostrecon-2.com

 

:> premiera w listopadzie...

Link to post
Share on other sites

tak.... nadeszly czasy gdzie gra przez ktora omal nie przestalem sie uczyc zostanie kontunowana :D mam nadzieje, ze R6 i Delta Force sie schowaja i ze AA: O zostanie doscignione w wiarygodnosci sprzetu :D ciekawe czy giwery bedzie widac :D :D :D boze nie moge sie doczekac........ !!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites

Kontynuacja mojej ulubionej gry w toku!!! Zaje-fajnie w końcu nowe misje, tereny itp.

 

ALe troche oddalająć się od tematu słyszeliście o tym modzie do jedynki "Grom Mod" ? Zamiast Amerykańską jednostką chodzimy Naszym Polskim GROM'em :twisted:

Link to post
Share on other sites

slyszalem, a jak ;p jednak mod.. jest taki przecietny. (Fajne camo jest :> )

 

ii panie panowie mam dla was niewiarygodna informacje :)

pierwsze screeny z GHOST RECON'a 2 ukazaly sie w pewnym czasopismie dotyczacym XBOX'a! wiec sa to screeny z wersji na X-Box'a :>

 

sa to skany skany stron gdzie jest opisany GR 2 i kilka screenow

 

Mnie sie tam nawet podobaja ;] szczegolnie scan 4 i snpier na nim widoczny :o

pikne i tyle

[wyciete]

 

:D

Link to post
Share on other sites

oooooooooo tak.......... tego mi brakowalo....... grafa bardziej przypomina mi cywilizowany swiat.. hyhy... i mi osobiscie brakowalo ogromnych ilosci lusek pozostalych po wywaleniu serii w przeciwnika :D :D :D :twisted: (choc i tak zadko serii uzywalem :P ) moze ktos ma wiecej fotek tej kooltowej girki... ??????

Link to post
Share on other sites

tylko jescze jedno mnie zdziwilo.. dlaczego pokazali jak nasi zolnierze piora nie wiadom ogdzie i po co...... przciez to SPECIAL FORCE.... oni powinni dzuialac cicho i sprawne tak jak w jedynce... chociarz ostra naparzanka tez czasami powinan byc ale bez przesady :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Nie wiem co wy w tym GR widziecie... Lubie realistyczne gry ale ta dla mnie jest wyjątkowo nudna... Gdyby nie to że byla z karta graficzna to bym jej nie mial wcale :wink:

 

Wole Raven Shield ale inteligencja członków Rainbow to makabra

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

wlasnie obejrzalem oficjalna prezentacje ktora przedstawiono na targach E3... gra ghost recon 2... po pierwsze widok TPP.. noie wiem dlaczego... dalej.... graficznie kosmos poporstu, ale sama gra nie jest juz tak realistyczna pod wzgledem samej rozgrywki, znaczy to nie sa juz SF ktorzy wpadaja na misje i po cichu wykonuja szereg zadan... to juz jest grupka rambo biegnaca przez rozwalone miasto (tez zreszta bardzo ladnie zrobione) uzbrojona w najnowoczesniejsze giwrki ( bo maja XM8 ale w kolorze piaskowym nie wiem dlaczego) i moim zdaniem FPP z taka "prawdziwa" otoczka bylo lepsze, ale z checia zgram w to i wtedy zobaczymy...

Link to post
Share on other sites

To byla prezentacja pokazujaca nowe mozliwosci silnika - da sie niszczyc prawie wszystko co napotkamy na swej drodze. Do tego system szmacianej lalki przy animacji postaci.

 

Widok FPP zdaje mi sie takze bedzie. TPP poprostu do pokazania ruchow postaci operowanej przez gracza. Ogolem motyw sciagniety ze Splintera.

Link to post
Share on other sites

wyczytalem w prasie ze widok zza prawego raminia bedzie na stale zaimpletowanyh w grze, ma to pozwolic na lepszy widok na pole walki. i jak wczesniej mowilem a raczejk pisalem, to juz nie bedzie stary dobry GR. ma to juz byc bardziej dynamiczna strzelanka z elementami taktyki niz typowa skradanka... szkoda.... bo gdyby lekko powtorzyli to z ta grafika moglo by byc fajnie...

Link to post
Share on other sites

chyba masz racje, a nawet napewno... ale to nie jest typowy widok zza plecow... to jest jak pisalem zza prawego ramienia... znaczy, ze nie widac zabardzo lewej strony zolnierza tylko tam gdzie trzyma karabinek i kawalek plecow... dziwnie to wyglada ale naprawde sie sprawdza...

Link to post
Share on other sites

Panowie cos niecos na temat GR2 wiem.. ku wyjasnieniu, filmiki z targow E3 jakie widzieliscie (widzielismy 8) ) sa z wersji na X-BOX'a. W ogole cala gra jest przystosowana bardziej do X-BOXa niz do PC, a tam wiadomo ze musi byc wiekszy arcade.. :/. Jednak zapowiadaja tworcy, ze wersja na PC bedzie dosc zmieniona, bedzie mozliwosc zmiany widoku z 3 na 1-wsza osobe (na stałe, nie ze zmieniasz podczas gry). Co do multiplayer (co mnie bardzo raduje) beda na serverach opcje "tylko widok z pierwszej osoby" :>. Gra sie calkiem calkiem zapowiada jednak wydaje mi sie ze nie bedzie to taki GR jak widzielismy kiedys... Dowodzenie bedzie bardziej rozwiniete, wiecej komend itp. (w GR1 bylo dosc ograniczone). Wiecej takze asortymentu, dojda np. granaty dymne jakich nie bylo w GR1, 2 sposoby rzucania granatami, prawdopodobnie flashbangi.

 

Prawdopodobnie podstawowa bronia w GR2 bedzie H&K XM8

http://www.hk-usa.com/pages/military-le/mi...m8_rightmed.jpg

http://cert-clan.com/board/uploads/post-1-...-1085071883.jpg

 

 

Dobra niechce mi sie wiecej pisac :) jak cos to sie pytac jak bede znal odpowiedz to napewno jej udziele...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...