Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Robson

Użytkownik
 • Content Count

  442
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Robson

 1. Już konto założyłem, właśnie na stronie. Poszło szybko i można grać od razu. Mam konto BF2, ale coś nie chciało zaskoczyć. Jak to w teorii ma działać? Sigh, naprawdę myślisz, że IW zrobiło tak przeciętną grę ze względu na własne nieróbstwo? I w dodatku popierasz Activision w tej kwestii? Przejrzyj na oczy.
 2. Taaaa... nie można stworzyć konta do gry MP. Super. Powoli zaczynam żałować wydanych pieniędzy, bo SP też nie porywa.
 3. Będzie ekstra tylko nie jednego PeCeta zabije :P Coś trzeba dokupić.
 4. Czy jest ktoś zorientowany na tyle, żeby mi powiedzieć dlaczego nie widzę HUD'a a na ekran od góry i dołu weszły czarne ograniczenia jakby to był film z panoramą...? Od razu uprzedzam pytania, mam wszystko odpowiednio włączone/ustawione.
 5. Nie tyle uszyte, co tak zrobiony jest model postaci w grze :P
 6. Źle mnie zrozumiałeś. Ja ukończyłem w 4. W Mp nie gram już, zbyt małe mapy, za duża sieka.
 7. Jakim cudem zajęło Ci o 10 godzin?
 8. - arafatka - BDU - Jungle chińskie (już niedługo...) - UVEX Cybric - Alty - rękawiczki Mechanix Original - kopia RRV (Condor) a na niej mix pouch'y G&P, Condora i MFH - na plecach niewidoczny plecak z camelem (jakaś kopia BHI produkcji Condora) - w łapskach G36C (chińskie)
 9. Troszkę BF2: Spotkanie 3-ciego stopnia: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dd676712f09dac9a.html Najpierw żołnierze MEC wyrastali jak grzyby po deszczu... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0e1746924d9cb455.html ...a później lewitowali ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/47a0bdc986060e67.html
 10. WoW - World of Warcraft WaW - World at War (COD5) Jeśli dobrze pamiętam to Marines w tej grze latają w tym samym, tylko jest nałożona tekstura w MARPATcie, a S.A.S. ma teksturke sweterka i spodni DPM (spójrzcie na kieszenie na ramionach, na swetrach też są).
 11. A o czym tu pisać - praktycznie kalka CoD4. No i te prześmieszne dodatki do drugo-wojennych giwer...
 12. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/de3de2317eb875bd.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e1599e0e6d6b6ae5.html
 13. Wystarczy zajrzeć na stronę KAC. Masz tam zarówno SR-16 z szynami URX, a w dziale szyn montażowych znajdziesz same szyny RAS II. http://www.knightarmco.com/ Swoją drogą fajną stronkę mają.
 14. Robson

  SpecShop.pl

  Błyskawiczna wysyłka, w paczce wszystko co trzeba + NAKLEJKI :D Nie wiem czemu, ale ani magazynki ani nic innego z paczki nie dało mi tyle radości co naklejki w stylu: "JA <tu serce> AIRSOFT" :D Polecam ten sklep po raz kolejny.
 15. Little Bird: Moim zdaniem - nie.
 16. Robson

  M4 SOPMOD TM

  A czy ktoś gdzieś wyczytał coś jak wreszcie jest z szerokością chwytu? Pamiętam, że w news'ie na głównej było iż ma on być bardziej zbliżony wymiarami do oryginału, a na tych zdjęciach nadal widać tą wypukłość co w starych modelach Marui.
 17. Robson

  M4 SOPMOD TM

  Prawda, brak działającego dosyłacza... ale mamy za to działający bolt catch, recoil engine i EBB. Do tego dochodzą realnego wymiaru magazynki. Moim zdaniem wystarczy :P Co do kolby, duża, czy nie, wydaje mi się, że do ostrej jest tej samej wielkości, więc wszystko jest w porządku. Po za tym czy to nie zwykłe wrażenie spowodowane tym iż replika z przodu jest.. goła?
 18. Robson

  M4 SOPMOD TM

  Sporo kasy na to pójdzie, ale jeśli podziała tyle co mój 4 letni, stock'owy, stary model M4 Marui ( nigdy nie było awarii z winy repliki, tylko ma już 20 fps mniej niż na starcie :D ) to sądzę, że warto. Czekam niecierpliwie.
 19. Można grać w to bez Co-op'a. Wystarcz przejść kampanie SP. I popieram, SP słaby. Moim zdaniem najsłabszy z CODów.
 20. Drogi kolego :D W momencie jak w COD4 zagrałem to już tylko w hardcore gram :) Co nie zmienia faktu, że wkurza mnie skakanie.
 21. A ja po zagraniu w bete zacząłem się zastanawiać, czy to warte kupienia będzie. Co za pajac wymyślił te celowniki i tłumiki to drugowojennych giwer? Mapy nadal za małe, chociaż ładne. Dźwięki przyjemne, wszystkie po za tym jak brzmią giwery z których strzelamy, no normalnie jak głośniejsza wiatrówka. A o BARze to już nic nie powiem... A najgorsze jest to iż ludzie robią z tego kolejną odsłonę Quake'a xD Czyli skakanie, skakanie i skakanie...
 22. Na pierwszej fotce (pod taśmą z nazwiskiem) to jest raczej potrójna ładownica na magi do M16. Standardowa, podwójna na nap inaczej wygląda.
×
×
 • Create New...