Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"Podajnik" kulek - ułamany w M733 JG


Recommended Posts

Siema wszystkim.

Mój problem to ułamana częśc która pełni jakąś funkcje podajnikową do kulek, co jakiś czas z strzelając z repliki wypada po kilka kulek, ze słabą prędkością. Zrobiłem to gdy źle włożyłem lufęi jakąś tam popękało co nieco, oto zdjęcia :

1d5ffa6e5df70785m.jpg

i

7b5878ebe426aa94m.jpg

 

Udało mi się uratować odłamaną częśc a właściwie 2, nie wiem czy dam rade to skleić a nawet jeśli to czy to będzie trzymało ? A może da sie to jakoś wymienić ? Czy może powinienem to wysłać np. do Gunsmitha itp. ?

Prosze o jakąkolwiek pomoc !

Pozdro!

Link to post
Share on other sites

No to otworzyłem emke i chciałem wyczyścić lufe nie docisnąłem jej i próbowałem już zamknąć no i patrze że coś pękło i sie okazało że to ta dysza.

Dobra a sam dałbym rade to zrobić ? Czy lepiej wysłać broń do jakiegoś sklepu albo coś?

 

Czy taka dysza by pasowała :http://gunfire.pl/product-yid-1152191630-Uszczelniona-dysza-do-Type-56.html ??

Edited by RealBadAngel
Link to post
Share on other sites

Też kiedyś zrobiłem w swoim m4 to samo. Miałem jeszcze body od starszych wersji m15 CA, przy zamykaniu m4, lufa delikatnie wyjechała z zewnętrznej i zmiażdżyła dyszę. Przy 1 częściowej komorze to nie grozi, przy 2 częściowej trzeba uważać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...