Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

stg44 GFC a AGM


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Gadasz? Naprawdę? A myślałem, ze Gunfire robi sam repliki. To Ci nowina. :F

 

Fakt, mało informacji na temat tej repliki. Może dlatego, że jej nie biorą raczej fani ersoftu, lecz prędzej do jakiejś stylizacji i reko. Trzeba poczekać, coś się pewnie pojawi.

Link to post
Share on other sites

Dzięki uprzejmości jednego z uczestników "Krwawego Lasu" miałem okazję blizej obejrzeć owe cudo.

Czar prysł - zadziwiająco mały zasięg jak na moc, którą posiada. Niemożliwe, żeby toto miało więcej niż 320 fps, bo dalej niż moje mp5k nie sieje. Wykonanie...... hmmmm - ja trzymałem stg44, a właściciel w tym czasie szukał osłony muszki, która zsunęła się przy większym wstrząsie :mrgreen:

Ciężko mi określić jednym słowem wrażenia wizualne, ale drewno jakies "nie teges" (pewnie da się je stuningować), a i części metalowe miały dziwny "błysk".

Link to post
Share on other sites

No to trzy grosze :D

1. 320fps wg Griszy / jak to mówili w pewnym filmie "Nie wydaje mnie się"

- w poniedziałek dostałem paczunię lol

- wtorek mały test i spokojnie leci na jakieś 65 - 70 m

2. drewno

Nie jest to problemem, wystarczy troszkę chęci i będzie wyglądać cacy.

3. Odnośnie osłony muszki

- Podobna osłona znajduje się na karabinie mauser k98 firmy boy.

 

Jak dla mnie mimo paru niedociągnięć stg44 to giwerka godna polecenia która spokojnie może konkurować z m1a1 thompson (Niemcy nie są już w tyle)

Faktem jest to że firma wzorowała się na Shoei ale nigdy nią nie będzie.

 

Reasumując:

Kawał cacka

dobrze leży

nic tylko zakupić ładownice, magazynki i śmiało iść w bój :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

osobiście dziwi mnie fakt że nikt nie wzioł się jeszcze u nas za poróenanie tych dwóch replik, stg mamy w kraju już jakieś dwa miechy, sprzedaje się jak ciepły slceson a w necie na jego temat taka bieda że aż przykro

Forów jest za dużo a i GFC nie akceptuje recenzji dodawanych w opcji "Opinie użytkowników"

Pewne uwagi z używania STG44 AGM/GFC (bo to to samo!) zamieściłem na forum http://www.jedendojednego.fora.pl/przerobi...tg-44,1022.html

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...