Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5 JG- magazynek


Recommended Posts

Witam

Dzisiaj dostałem swoją pierwszą replikę elektryczną :)

Byłbym naprawdę w pełni zadowolony, gdyby nie magazynek :/

Mianowicie nie jest on dobrze spasowany z gun'em - wkładając magazynek do komory nie trzyma się, wypada. Wiecie może co ja mogę z tym zrobić? czy kupić inne i liczyć na chybił/trafił że akurat moż będzie pasować, czy wystarczy tylko coś dokręcić?

 

PS: Wiecie może ile ładuje się baterię pierwszy raz? (poj. 1500)

Edited by youkey
Link to post
Share on other sites

Witam

Dzisiaj dostałem swoją pierwszą replikę elektryczną :)

Byłbym naprawdę w pełni zadowolony, gdyby nie magazynek :/

Mianowicie nie jest on dobrze spasowany z gun'em - wkładając magazynek do komory nie trzyma się, wypada. Wiecie może co ja mogę z tym zrobić? czy kupić inne i liczyć na chybił/trafił że akurat moż będzie pasować, czy wystarczy tylko coś dokręcić?

 

PS: Wiecie może ile ładuje się baterię pierwszy raz? (poj. 1500)

 

Zobacz czy w gnieździe maga nie wystają kable od GB za bardzo - jak cuś to delikatnie je dopchnij tam w głąb.

 

Wzór na ładowanie to mAh akumulatora / mA ładowarki * stała wartość 1,4. Czas wychodzi w godzinach.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

A ja też mam małe pytanko na temat tego maga ,mianowicie sprawa jest taka: Mag po nakręceniu podaje tylko około 5 kulek i znowu muszę nakręcać ,jeśli chce wystrzelić cały magazynek muszę przekręcić go do góry nogami (tzn.do góry magiem). Czy mogę rozkręcić maga i jakoś go naprawić czy nie ,bo czytałem już na innym temacie ,że jak sprężyna jest ubita" to mag martwy ,czyli muszę wymienić sprężynę czy mogę to jakoś naprawić ?? (ale na przyszłość zakupie midy bo z nimi pewnie nie ma takich problemów przynajmniej na forum żadnego takowego nie znalazłem...)

 

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź...

Link to post
Share on other sites

Tja rozbierz go sobie, będziesz miał to koło zębate, którym się kręci by nakręcić hi-cap'a - zdejmij z niego klapkę, posmaruj sprężynę olejkiem silikonowym (lub podobny smarem) i będzie lepiej. Zwróć uwagę, żeby nie napaćkać tego smaru poza tą sprężynkę i pamiętaj, że to koło zębate ze sprężynką zakłada się z powrotem z otwartą klapką, choć ściągnąć je się da z zamkniętą.

Edited by Gogin
Link to post
Share on other sites

A mogę jakoś zepsuć maga przy rozbieraniu go ;> bo obejrzałem go przed chwilą i zdaje się ,że trudno będzie go rozebrać :???: Macie jakieś rady jak to zrobić czy po prostu sam mam spróbować :> Najchętniej prosiłbym o zdjęcia z opisem ,ewentualnie może byc sam opis ,ale jeszcze pogrzebie na google :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Dobra rozbiorę ,tylko jeśli pękło to co mam zrobić ,jeśli zacięły się zębatki to co? :P właśnie ma ktoś może zdjęcie przekroju maga mp5 jak wszystko ma być bo rozbiorę i złożyć za bardzo nie będę wiedział jak :P Bo pierwszy raz się w to będę bawił ,ale spróbuje nabrać doświadczenia :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...